Nowości projektowe

Nowość w ofercie–projekt domu Sopran 6

Sopran 6 to projekt domu z użytkowym poddaszem i garażem na jedno stanowisko. Pomimo tradycyjnej bryły, projekt prezentuje się niezwykle nowocześnie. Dzięki połączeniu różnych materiałów elewacyjnych oraz naturalnych kolorów, projekt idealnie wpisze się zarówno w miejski, jak i wiejski krajobraz. Autor projektu postawił przede wszystkim na naturalne drewno, które ociepla budynek i pięknie kontrastuje z szarą blachą na dachu.

sopran_6_w2

Projekt domu Sopran 6 idealnie nadaje się do zbliźniaczenia. Możliwość taką daje „ślepa ściana” od strony garażu. Umożliwia ona połączenie dwóch domów będących swoimi odbiciami lustrzanymi, tworząc dom w zabudowie bliźniaczej. Jest to bardzo popularne rozwiązanie wśród zaprzyjaźnionych osób, które chcą zamieszkać blisko siebie, jak również członków rodziny, którzy posiadają wspólną działkę.

sopran_6_w3

Układ funkcjonalny domu został podzielony na trzy strefy użytkowe. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną i gospodarczą. Część dzienną tworzy przestronny salon z kominkiem, duża jadalnia z wyjściem na zadaszony taras oraz kuchnia ze spiżarnią. Część gospodarczą stanowi garaż oraz duża kotłownia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Kotłownia zaprojektowana została pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i paliwo stałe, do wyboru przez inwestora. Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka oraz dodatkowe pomieszczenie techniczne.

image_rzut.phpNa poddaszu znalazła się część nocna. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Autor projektu wygospodarował również miejsce na wspólną garderobę. Nad garażem pojawiło się czwarte, dodatkowe pomieszczenie do zaadaptowania wg własnych potrzeb.

image_rzut.php 2

 

Szczegóły projektu domu Sopran 6 na stronie: Projekt domu Sopran 6

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »