Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Bez 3

Bez 3 to projekt domu z poddaszem użytkowym o powierzchni niespełna 100 m2. Pomimo niewielkich rozmiarów wygodę użytkowania odnajdzie w nim nawet 5-osobowa rodzina. W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż wpisany w bryłę budynku. Prosta bryła sprawia, że dom będzie zarówno tani w budowie, jak również ekonomiczny w późniejszym użytkowaniu.

Projekt domu Bez 3 posiada prostą bryłę przykrytą dwuspadowym dachem, na którym pojawiła się nowoczesna lukarna nad wejściem głównym. Elewację wykończono jasnym tynkiem, który urozmaicono cegłą klinkierową. Na dachu pojawiła się płaska dachówka ceramiczna w kolorze grafitowym. Wygląd elewacji pięknie współgra z grafitową stolarką oraz szklanymi balustradami, podkreślając nowoczesny charakter budynku. Drewniany taras usytuowany od strony salonu dodatkowo ociepla budynek, nadając mu wyjątkowego klimatu.

Parter stanowi część dzienną domu. Zaprojektowano tu salon z kominkiem, jadalnię z wyjściem na taras oraz zamkniętą kuchnię ze spiżarnią. Układ funkcjonalny parteru dopełnia niewielkie WC, wiatrołap oraz kotłownia zaprojektowana pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe, do wyboru przez inwestora. W projekcie przewidziano również jednostanowiskowy garaż.

Poddasze stanowi część prywatną domu. Autor projektu przewidział tu cztery wygodne sypialnie oraz dwie rodzinne łazienki. Największa sypialnia posiada garderobę, co dodatkowo podnosi komfort jej użytkowania.

 

Grupa budujących – Budujemy Bez

Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Bez, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Bez. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Bez 3 na stronie: Projekt domu Bez 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »