Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Fistaszek 2

Fistaszek 2 to projekt domu parterowego idealny dla 3 – 4-osobowej rodziny. Prosta bryła budynku została zwieńczona czterospadowym dachem pokrytym blachodachówką w kolorze grafitowym. Białą elewację urozmaicono drewnianą szalówką oraz szarą stolarką podkreślającą nowoczesny charakter domu.

W projekcie przewidziano duży taras ulokowany z tyłu budynku. To idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu oraz spotkań w gronie najbliższych. Taras wykończono deską tarasową, która pięknie komponuje się z wykorzystaną na elewacji drewnianą szalówką. Taki dobór materiałów podkreśla nowoczesną stylistykę domu, nadając prostej bryle atrakcyjnego wyglądu.

W układzie pomieszczeń wyraźnie widoczny jest podział na strefę dzienną oraz nocną. Strefa dzienna to salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Strefa nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Układ funkcjonalny domu dopełnia duży wiatrołap, w którym zmieści się sporych rozmiarów szafa.

Szczegóły projektu domu Fistaszek 2 na stronie: Projekt domu Fistaszek 2

3 komentarze

  • DOMY w Stylu

    DOMY w Stylu

    Doprojektowania podjazdu dla wózków należałoby dokonać na etapie adaptacji projektu z architektem miejscowym

  • Kamila

    Bardzo ładny projekt. Czy jest możliwość uzyskania takiego projektu z podjazdem dla wózków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »