Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Bez dr-T

Bez dr-t to projekt domu z użytkowym poddaszem, którego powierzchnia nie przekracza 90 m2. Projekt wykonany został w technologii szkieletu drewnianego. Pomimo niewielkich rozmiarów dom zapewnia wygodę użytkowania 4-osobowej rodzinie.

Projekt utrzymany został w nowoczesnym stylu. Dach pokryty został dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Klasyczna biała elewacja wzbogacona została drewnianą szalówką, która idealnie współgra z drewnianymi oknami. Drewno wykorzystane na elewacji dodatkowo ociepla budynek nadając mu niepowtarzalnego klimatu.

Autor projektu tak rozplanował układ funkcjonalny domu, że bez problemu zmieści się na większości działek. Projekt z powodzeniem można zaadaptować do działki działki, której szerokość nie przekracza 18 m, jak również do działki z wejściem od południa.

Projekt Bez dr-T to kolejna wersja projektu z serii Bez, ale jako pierwsza opracowana w technologii szkieletu drewnianego. Budowę domu drewnianego można prowadzić niezależnie od pory roku, również zimą. Jedynie wykonanie fundamentu oraz pozostałe prace ziemne wymagają, aby w ich trakcie panowały temperatury dodatnie.

Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej projekt posiada dużą kotłownię z niezależnym wyjściem na zewnątrz. Kotłownia zaprojektowana została pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i paliwo stałe, do wyboru przez inwestora.

Parter stanowi część dzienną domu. Zaprojektowano tu salon z kominkiem oraz jadalnię z wyjściem na taras. Kuchnia ulokowana zastała po przeciwległej stronie domu. Tuż obok znalazła się niewielka spiżarnia, którą z całą pewnością doceni „pani domu”. Układ funkcjonalny parteru dopełnia niewielkie WC oraz wiatrołap, w którym zmieści się sporych rozmiarów szafa.

Na poddaszu zaproponowano część prywatną tylko dla mieszkańców. Znalazły się tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Sypialnia rodziców posiada prywatną garderobę, co z całą pewnością podnosi komfort jej użytkowania.

 

Grupa budujących – Budujemy Bez
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Bez, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Bez. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Bez dr-T znajdziesz na stronie: Projekt domu Bez dr-T

 

2 komentarze

  • Marek

    Chcę dodać, że dzieki takim wpisom poznajemy nowe ciekawe propozycje domów, które aż urzekają. Ponadto warto tutaj zajrzeć dlapoznania nowych trendów w budownictwie.

  • Marek

    Projekt domu wygląda zachęcająco. Tego typu domy mają swój urok, nie jedna osoba chciałby w nim zamieszkać. Wpis ciekawy i kompletny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »