Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Fistaszek 3

Fistaszek 3 to projekt domu parterowego idealny dla 3 – 4-osobowej rodziny. Pomimo niewielkiej powierzchni, bo niespełna 90 m2, projekt z całą pewnością zaspokoi potrzebny wszystkich mieszkańców. W układzie funkcjonalnym domu znalazło się wszystko to, czego może potrzebować współczesna rodzina.

Bryła budynku zaprojektowana została na rzucie prostokąta i przykryta czterospadowym dachem. Dach pokryto dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Na elewacji oprócz białego tynku pojawiła się drewniana szalówka oraz szara płytka elewacyjna.

Projekt domu Fistaszek 3 należy do projektów niedrogich w budowie i tanich w późniejszym użytkowaniu. Im prostsza bryła budynku, tym mniejsze straty ciepła, co w późniejszej eksploatacji przekłada się oczywiście na niższe rachunki.

Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej, w układzie funkcjonalnym wyodrębniono aż trzy strefy użytkowe. Strefa dzienna to salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Strefa nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. W strefie gospodarczej znalazły się jednostanowiskowy garaż oraz duża kotłownia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

 

Szczegóły projektu domu Fistaszek 3 znajdziesz na stronie – Projekt domu Fistaszek 3

2 komentarze

  • Marek

    Piękne, przytulne gniazdka aż chce sie zamieszkać. Domki jednorodzinne mają coś w sobie i dają prestiż. Mieszkałem za życia dziadków w domku i nie zamieniłbym go na mieszkanie w bloku, które posiada szereg minusów. Projekty są cudne!

  • Wood

    Projekt ciekawy nie do podrobienia. Wystarczy tylko wybrac ciekawą lokalizację lub jak kto woeli na peryferiach miasta lub na wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »