Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Fistaszek 3

Fistaszek 3 to projekt domu parterowego idealny dla 3 – 4-osobowej rodziny. Pomimo niewielkiej powierzchni, bo niespełna 90 m2, projekt z całą pewnością zaspokoi potrzebny wszystkich mieszkańców. W układzie funkcjonalnym domu znalazło się wszystko to, czego może potrzebować współczesna rodzina.

Bryła budynku zaprojektowana została na rzucie prostokąta i przykryta czterospadowym dachem. Dach pokryto dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Na elewacji oprócz białego tynku pojawiła się drewniana szalówka oraz szara płytka elewacyjna.

Projekt domu Fistaszek 3 należy do projektów niedrogich w budowie i tanich w późniejszym użytkowaniu. Im prostsza bryła budynku, tym mniejsze straty ciepła, co w późniejszej eksploatacji przekłada się oczywiście na niższe rachunki.

Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej, w układzie funkcjonalnym wyodrębniono aż trzy strefy użytkowe. Strefa dzienna to salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Strefa nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. W strefie gospodarczej znalazły się jednostanowiskowy garaż oraz duża kotłownia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

 

Szczegóły projektu domu Fistaszek 3 znajdziesz na stronie – Projekt domu Fistaszek 3

2 komentarze

  • Wood

    Projekt ciekawy nie do podrobienia. Wystarczy tylko wybrac ciekawą lokalizację lub jak kto woeli na peryferiach miasta lub na wsi.

  • Marek

    Piękne, przytulne gniazdka aż chce sie zamieszkać. Domki jednorodzinne mają coś w sobie i dają prestiż. Mieszkałem za życia dziadków w domku i nie zamieniłbym go na mieszkanie w bloku, które posiada szereg minusów. Projekty są cudne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »