przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Fistaszek 3

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 550 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
202
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Fistaszek 3 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Fistaszek 3 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 89.67 m²
 • powierzchnia garażu 20.42 m²
 • powierzchnia zabudowy 142.36 m²
 • powierzchnia dachu 208.63 m²
 • kubatura 503.00 m³
 • wysokość 6.21 m
 • min. gabaryty działki 21.46 × 18.98 m
 • EP 22.48 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 25°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK lub żelbetowe wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek z betonu komórkowego SOLBET 24 cm + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Fistaszek 3.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Fistaszek 3 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Fistaszek 3

Prosty w budowie, minimalistyczny, o ponadczasowej stylistyce – taki jest projekt domu parterowego FISTASZEK 3. Uszczęśliwi 2-3-osobową rodzinę, zapewniając najwyższy poziom standardu użytkowania.

Dom parterowy – wygoda na lata
Dlaczego wybór projektu domu parterowego to dobre rozwiązanie? Szybki czas realizacji, niższe koszty budowy w porównaniu z domami z użytkowym poddaszem i niesamowity komfort użytkowania. Wszystkie pomieszczenia w zasięgu kilku kroków! Funkcjonalność i bezpieczeństwo parterówek docenią rodziny z małymi dziećmi i osoby w podeszłym wieku. Dzięki niewielkim obciążeniom w związku z brakiem poddasza, cała konstrukcja domu będzie wyjątkowo wytrzymała.

Wymarzony dom dla 3-osobowej rodziny
Program użytkowy domu obejmuje utworzenie 2 przestronnych sypialni. Pokój sypialny gospodarzy został zaprojektowany od strony tarasu i wyposażono go również w wysokie okna, stanowiące wyjście do ogrodu. W projekcie zaplanowano dużą, rodzinną łazienkę z wydzielonym miejscem na pralkę. Atutem FISTASZKA 3 jest obecność jednostanowiskowego garażu i przestrzennej kotłowni, mogącej również służyć jako schowek na sprzęty. Do garażu prowadzi niewielki przedsionek z miejscem na szafę.

Strefa dzienna – serce domu
To właśnie w niej cała rodzina wspólnie spędza czas, dlatego architekci przykładają szczególną wagę do planowania właśnie tej części programu użytkowego w projektach domów. Odpowiedni poziom naświetlenia, optymalna ilość przestrzeni, która pomieści zestaw mebli wypoczynkowych dla całej rodziny i wygodny stół jadalniany ulokowany przy oknach – wszystko to oferuje projekt domu FISTASZEK 3. Strefa kuchenna została połączona z salonem w sposób otwarty i umieszczona od strony frontowej domu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, preferowanym przez wielu inwestorów. Znaczące udogodnienie to także obecność zamykanej spiżarni.

Klasyka zawsze na czasie
Tradycyjny styl w architekturze posiada mnóstwo zwolenników. Nie bez powodu! Uniwersalna, ponadczasowa stylistyka sprawdzi się w każdym otoczeniu oraz będzie zawsze atrakcyjna i elegancka, bez względu na zmieniające się trendy. Prosta bryła budynku zwieńczona czterospadowym dachem, jasna elewacja i stolarka okienno-drzwiowa w naturalnym odcieniu tworzą piękną aranżację zewnętrzną, uzupełnioną kamiennymi płytkami i drewnianymi panelami, pasującymi kolorystycznie do całej koncepcji. Wyjątkowo atrakcyjna wizualnie jest strefa tarasowa, ozdobiona licznymi panelami z drewna, tworzącymi bardzo przytulną atmosferę, która umili wypoczynek na świeżym powietrzu. Całość dopełnia jasnoszara dachówka.

Projekt domu FISTASZEK 3 należy do kategorii domów średniej wielkości. Powierzchnia równa prawie 90 mkw. zapewni pełen komfort 3-osobowej rodzinie, a jednocześnie będzie gwarantować stosunkowo niskie koszty realizacji inwestycji.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 5 108 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 7 95 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 6 104 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 2 81 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Elka 2 86 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Awokado 100 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Elka 5 98 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Umbra 88 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń