Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Fistaszek 4

Fistaszek 4 to niewielki projekt domu idealny dla 3-osobowej rodzinie. Budynek cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem. Taka forma gwarantuje nie tylko niewielkie koszty budowy, ale również niższe koszty późniejszego użytkowania.

Projekt utrzymany został w nowoczesnym stylu. Biała elewacja wzbogacona została drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna oraz szarą płytką elewacyjną. Takie wykończenie prezentuje się nie tylko elegancko, ale również nowocześnie.

Niewątpliwym atutem projektu jest taras usytuowany od strony ogrody, na który prowadzą trzy niezależne wyjścia: salonu, łazienki i jednaj z sypialni. Taras posiada również częściowe zadaszenie, dzięki czemu możemy korzystać z niego niezależnie od pogody.

Układ funkcjonalny domu podzielony został na trzy strefy użytkowe: dzienną, nocną oraz gospodarczą. Strefa dzienna to przestronny salon z kominkiem, który płynnie łączy się z jadalnią oraz kuchnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz wspólna łazienka. W bryle budynku pojawił się również jednostanowiskowy garaż z przejściem do kotłowni. W projekcie przewidziano dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe, do wyboru przez inwestora.

Szczegóły projektu domu Fistaszek 4 znajdziesz na stronie – Projekt domu Fistaszek 4

2 komentarze

  • Wood

    Trochę mały metraż, ale domek uroczy w sam raz na peryferia dużego miasta. Jestem zwolennikiem piętrowych domków, ale ten projekt przemawia do mnie. Brawo!

  • Marek

    Piękny projekt domku. Najfajniejsza jest część salonu z otwartą kuchnią. Dwa pokoiki plus salon w zupełności wystarczą niewielkiej rodzinie biorąc pod uwagę jeszcze oddzielną sypialnię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »