Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Karmin

Karmin to projekt domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Pomimo tradycyjnej bryły projekt utrzymany został w nowoczesnym stylu. Biała elewacja wykończona została drewnianą szalówką oraz płytami włókno-cementowymi. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w kolorze ceglastym.

Od strony elewacji bocznej pojawił się duży, zadaszony taras, na który prowadzi wyjście z salonu i jadalni. Dzięki zadaszeniu domownicy będą mogli cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Zadaszenie tarasu stanowi jednocześnie balkon, który jest dostępny z największej sypialni.

Karmin to propozycja projektu domu na działkę z wjazdem od południa. Salon usytuowany został z przodu budynku, co zapewnia dobre doświetlenie części dziennej domu. Usytuowanie salonu od strony południowej jest dobrą decyzją nie tylko ze względów oszczędnościowych, ale również wpływa na lepsze samopoczucie, bowiem lubimy przebywać w słonecznych, jasnych pomieszczeniach.

Na parterze zaprojektowano część dzienną oraz część gospodarczą. Część dzienną tworzą salon z kominkiem, jadalnia oraz zamknięta kuchnia, przy której usytuowano spiżarnię. Część gospodarcza to garaż, kotłownia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego jest dodatkowy pokój.

Część nocna to cztery wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni zaprojektowana została jako apartament gospodarzy, co z całą pewnością podnosi jej komfort użytkowania. Niewątpliwą zaletą projektu jest antresola, która urozmaica wnętrze domu zapewniając przenikanie się przestrzeni na górze z przestrzenią na dole.

Szczegóły projektu domu Karmin znajdziesz na stronie – Projekt domu Karmin

 

 

4 komentarze

 • Maria

  Bardzo dobre rozmieszczenie pomieszczeń. Dom przestronny, wygodny.
  Podoba mi się również to, jak przemyślany jest cały projekt – wjazd od strony południa, zadbanie o dobre oświetlenie salonu – na plus!

 • Wood

  Wygląd zewnetrzny domu bardzo atrakcyjny. Na pierwsz rzut oka widac sporo wysokiej jakości materiałów wykończeniowych elewacji. Balkom duży, co jest plusem. Super projekt.

 • Marek

  Projekt można powiedzieć idealny w sam raz dla młodych bogatych ludzi. Patrząc na rozkład pomieszczeń można odnieśc wrażenie, że projekt jest skierowany do rodzin w conajmniej dwójką dzieci. Świetną sprawą jest duża ilośc pokoi i wielki salon. Balkon tez jest super. Miejsce na dwa auta jest dodatkowym atutem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »