Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_options' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/html/domywstylu.pl/blog/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Nowość w ofercie – projekt domu Decyma 11 – BLOG DOMY w Stylu
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Decyma 11

Decyma 11 to najnowsza wersja projektu z serii Decyma. Bryła budynku utrzymana została w nowoczesnym stylu. Na ścianach pojawiła się biel połączona z drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna. Wielospadowy dach pokryto dachówką ceramiczną w ceglastym kolorze, który pięknie współgra z grafitową stolarką .

Niewątpliwym atutem projektu jest duży zadaszony taras. Będzie to idealne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszenie tarasu pozwali schronić się przed deszczem w pochmurne dni oraz da możliwość odpoczynku w cieniu bez uciążliwego letniego słońca.

Rozłożysta bryła budynku przykryta wielospadowym dachem prezentuje się niezwykle okazale. Dobór kolorów i zastosowane materiały wykończeniowe na pewno zagwarantują budynkowi atrakcyjny wygląd przez długie lata.

Układ funkcjonalny domu został podzielony na trzy części. Część dzienną tworzy salon połączony z jadalnią, z którego prowadzi wyjście na zadaszony taras oraz kuchnia z niewielką spiżarnią. Część nocna to cztery wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. W bryłę budynku wkomponowano dwustanowiskowy garaż, który razem z kotłownią tworzy część gospodarczą.

Układ funkcjonalny domu dopełnia strych, który można zaadaptować na poddasze mieszkalne. Program funkcjonalny parteru jest na tyle bogaty, że bez problemu można go użytkować, w między czasie wykańczając poddasze.

Wszystkich, którzy są zainteresowani projektem domu z serii Decyma zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Decymy, którą założyliśmy Facebook’u. Dołączając do grupy możesz podzielić się opiniami o projekcie i wymienić doświadczenia z budowy.

 

Szczegóły projektu domu Decyma 11 na stronie: Projekt domu Decyma 11

4 komentarze

  • Marek

    Cos jednak wezme sobie z projektu Decymy będzie to wielki salon z kominkiem. LUbie przesiadywać przy ogniu więc kominek jak znalazł.

  • Grzegorz

    Domek super, a nawet lepszy. Ogromny salon pewnie z mozliwością budowy kominka. Ach..! Basen jako dodatek dopełni całości na którą złoży się równiez piekny ogród. Posesja jak marzenie!

  • Marek

    Projekt bardzo nowoczesny i ciekawy szczególnie wielki salon i osobna toaleta. W prawdzie nie będę budował Decymy, ale chętnie przyjrzałem sie projektowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »