Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Wakacyjny

Wakacyjny to projektu domu o charakterze wypoczynkowym. Może on pełnić funkcję zarówno letniskową, jak również mieszkalną całoroczną. Zaproponowany układ funkcjonalny sprawia, że czas spędzany w domu będzie naprawdę wyjątkowy.

Zastosowanie dużych przeszkleń oraz naturalnych materiałów idealnie wpisuje dom w każdy krajobraz. Na elewacji pojawiła się szara pytka elewacyjna oraz gont w kolorze naturalnego drewna. Dach przykryto blachodachówką w kolorze grafitowym.

Wakacyjny należy do projektów domów parterowych. Zaprojektowany został na rzucie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem. Prosta bryła budynku gwarantuje niższe koszty budowy oraz większe oszczędności przy późniejszym użytkowaniu.

Pomimo niewielkich rozmiarów projekt zapewni komfort użytkowania 4-osobowej rodzinie. W projekcie przewidziano wszystko to, czego może potrzebować współczesna rodzina.

Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy użytkowe. Część dzienną tworzy otwarta przestrzeń zlokalizowana w centralnym punkcie domu, na którą składają się salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Część nocna to trzy wygodne sypialnie ulokowane po przeciwległych stronach domu oraz rodzinna łazienka.

Szczegóły projektu domu Wakacyjny znajdziesz na stronie – Projekt domu Wakacyjny

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »