Budow domu według projektu Ariel
Realizacje,  Story

Jak wybrać projekt domu w 2 miesiące?

Nasi inwestorzy Justyna wraz z mężem niedawno rozpoczynali budowę swojego pierwszego domu. Postawili na jeden z  naszych najpopularniejszych projektów czyli projekt domu Ariel. Ich zmagania z budową i urządzaniem domu możecie śledzić na Instagramie @home_by_justyna.

Jeśli od kilku miesięcy zastanawiasz się nad wyborem idealnego projektu… I chcesz dowiedzieć się  jak zrobić to w dwa miesiące?  Koniecznie przeczytaj ten wywiad.

Zdjęcia z realizacji projektu domu Ariel @home_by_justyna

DOMywStylu.pl:  Skąd pomysł na budowę domu?

Justyna: Zarówno ja jak i mąż od urodzenie mieszkaliśmy domu. Żadne z nas nie jest przyzwyczajone do życia w bloku. Jednak mimo to długo rozważaliśmy opcję zakupu mieszkania. Oglądaliśmy nawet kilka. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że blok to zdecydowanie nie jest miejsce dla nas.  Jeszcze przed ślubem kupiliśmy działkę i projekt domu. Obecnie, przez cały okres budowy mieszkamy razem z rodzicami, za co jesteśmy im wdzięczni, bo stracilibyśmy mnóstwo pieniędzy na wynajem  mieszkania.

Wybór projektu domu to pierwszy z etapów na drodze do wymarzonego domu. Zdarza się, że proces podjęcia decyzji jest czasochłonny. Nasi bohaterowie są doskonałym przykładem, że wybranie idealnego projektu nie jest skomplikowane, bowiem jak  sami wspominają wybór idealnego projektu domu zajął im niecałe dwa miesiące. Aby ułatwić zadanie osobom dopiero rozpoczynającym poszukiwania opracowaliśmy darmowy poradnik pomagający wybrać idealny dom.

Jak wybrać idelany projekt domu - notatka

Pobierz bezpłatny poradnik jak w 8 krokach wybrać idealny projekt domu.

DOMywStylu.pl: Od czego najlepiej rozpocząć poszukiwania idealnego projektu ?

Justyna: Swoją przygodę z budowaniem domu rozpoczęliśmy od kupienia działki. Posiadając działkę w poszukiwaniach idealnego projektu domu musieliśmy brać pod uwagę przede wszystkim szerokość domu, tak aby wpasował się w naszą działkę. Kolejnymi ważnymi dla nas aspektami były garaż w bryle budynku oraz powierzchnia domu. Dlatego też szukaliśmy domów parterowych o powierzchni nie przekraczającej 130 mkw.

Justyna zwróciła uwagę na bardzo ważną kwestię. Wybierając gotowy projekt domu należy dopasować go do wymiarów posiadanej działki. Dzięki temu kupując projekt bezpośrednio ze strony internetowej można zacząć etap związany z załatwianiem formalności.  Justyna wraz z mężem postanowili powierzyć zadanie załatwienia wszystkich formalności jak to określają –  całej papirologii – firmie projektowej.

Zdjęcia z realizacji projektu domu Ariel @home_by_justyna

DOMywStylu.pl Dlaczego zdecydowaliście się na gotowy projekt domu ARIEL?

Justyna: Projekt domu Ariel jest idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Oboje z mężem chcieliśmy, żeby dom był parterowy, z ewentualnym poddaszem użytkowym. Istotne dla nas było, aby dom pasował szerokością do działki. O tym, że to projekt idealny świadczyć  może przede wszystkim fakt, że tak naprawdę cała budowa domu odbywa się zgodnie z projektem. Jedyną zmianą, jaką wprowadziliśmy to zlikwidowanie łazienki w sypialni na rzecz pralni.  Za serce chwyciły mnie duże okna, które pięknie prezentują się zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Kolejnym plusem jest otwarta kuchnia ze spiżarnią, małe łazienki, sypialnia z garderobą oraz taras, na który można wyjść z dowolnego pomieszczenia.

Zdjęcia z realizacji projektu Ariel

Zdjęcia z realizacji projektu Ariel

Zdjęcia z realizacji projektu domu Ariel @home_by_justyna

Wkrótce więcej zdjęć oraz postępy z budowy domu według realizacji projektu Ariel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »