Nowości projektowe

Tradycyjny czy nowoczesny? Projekt domu SEKWANA łączy oba te style!

Projekt SEKWANA jest połączeniem tradycyjnej architektury z nowoczesnością. Tak jak Sekwana dzieli Paryż na dwie części, tak również w naszym projekcie mamy wyrazisty podział na strefę dzienną i nocną. Program funkcjonalny domu obejmuje parter i użytkowe poddasze, na którym znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki. Projekt zapewni optymalną ilość przestrzeni do życia dla 4-5-osobowej rodziny. Aranżację zewnętrzną tworzy urozmaicona wykuszem i balkonami bryła budynku oraz piękne, drewniane panele. Oprócz pięknej elewacji, w projekcie uwzględniono też wysokiej jakości materiały, czyniące dom naprawdę energooszczędną propozycją, zgodną z obecnie obowiązującymi oraz przyszłymi normami budowlanymi.

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

Funkcjonalność rozwiązań…

Walory domu zostaną najbardziej uwydatnione na działce z wejściem od strony wschodniej i północnej. Taka lokalizacja zapewni odpowiednie doświetlenie salonu oraz tarasu. Co kryje się we wnętrzu naszej SEKWANY? Po przekroczeniu progu domu znajdziemy się w przestrzennym przedsionku. Idąc dalej – naszym oczom ukaże się przestronny hol prowadzący do komfortowego salonu, z miejscem na kącik telewizyjny i stół jadalniany. Pokój dzienny jest bardzo dobrze doświetlony za sprawą wysokich okien, które z jednej strony prowadzą na komfortowy, zadaszony taras, a z drugiej – urozmaicają strefę jadalnianą. W domu zaprojektowano oddzielną kuchnię, co jest wciąż bardzo popularnym i praktycznym rozwiązaniem, zapobiegającym dostawaniu się zapachów i oparów do salonu. Osoby nie przepadające za częstymi zakupami spożywczymi ucieszy fakt, że do kuchni jest przyłączona pojemna spiżarnia.

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

Pozostałe pomieszczenia

Zwiedzając dalej naszą SEKWANĘ odkryjemy niedużą sypialnię na parterze, mogącą posłużyć także jako gabinet lub pokój gościnny, a oprócz tego – ogólnodostępną łazienkę, jednostanowiskowy garaż i kotłownię. Ale to oczywiście nie wszystko! Na poddaszu usytuowano przestrzenną strefę sypialną. Sypialnia gospodarzy ma dostęp do prywatnej łazienki i bardzo przestronnej garderoby, a na dokładkę – własny balon. Dwa pozostałe pokoje sypialne również zostały wyposażone w indywidualne garderoby. Zupełnie nie ucierpiała przez to ich powierzchnia użytkowa – nadal oferują optymalną ilość dostępnej przestrzeni. Uzupełnieniem strefy nocnej jest ogólnodostępna łazienka. Odpowiednie doświetlenie pomieszczeń zapewniają praktyczne okna dachowe.

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

Projekt domu SEKWANA

Szczegóły projektu domu SEKWANA

 

Szczegóły projektu domu SEKWANA znajdziesz na stronie: Projekt domu SEKWANA .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »