Projekt domu JAGODOWY DR-S
Aktualności,  Nowości projektowe,  Projekty & Wnętrza

Amerykański sen… czyli projekt domu JAGODOWY DR-S

Czy marzy Ci się życie jak z amerykańskiego snu? Nasz nowy projekt domu JAGODOWY DR-S, inspirowany amerykańskim stylem architektonicznym, z pewnością przybliży Ci spełnienie tego marzenia! Jest on propozycją domu jednorodzinnego dla indywidualistów, którzy nie boją się dokonywać odważnych wyborów i są zafascynowani stylem życia zza oceanu. Powierzchnia użytkowa prezentowanego domu wynosi ponad 160 m², co zapewnia optymalną przestrzeń dla 5-6-osobowej rodziny.

Projekt domu JAGODOWY DR-S

Szczegóły projektu domu JAGODOWY DR-S

Projekt domu JAGODOWY DR-S

Szczegóły projektu domu JAGODOWY DR-S

Obszerna weranda, okalająca z dwóch stron budynek, opiera się na pięknych kolumnach ze zdobieniami i zachęca do spędzania letnich wieczorów na zewnątrz, podziwiając rozgwieżdżone niebo w towarzystwie bliskich osób. Elewacja z białą szalówką, ozdobne gzymsy i okna wzbogacone o tzw. szczebliny, kreują dom rodem z amerykańskich filmów. Bryła poddasza została urozmaicona wykuszem tworzącym okna z parapetem wypoczynkowym, idealnym do rozwijania pasji czytelniczych podczas leniwych popołudni. Domy w tradycyjnym, amerykańskim stylu znajdują coraz więcej zwolenników na całym świecie.

Projekt domu JAGODOWY DR-S

Szczegóły projektu domu JAGODOWY DR-S

Projekt domu JAGODOWY DR-S

Szczegóły projektu domu JAGODOWY DR-S

Projekt domu JAGODOWY DR-S zawiera obszerną piwnicę, którą można wykorzystać w różny sposób, aranżując w niej np.: siłownię, magazyn, spiżarnię, czy też dodatkowy pokój. Pokonując kilka schodków, po drodze do głównego wejścia wita nas urokliwa weranda. Hol dzieli parter na oddzielne strefy funkcjonalne, a przestronny salon z otwartą kuchnią stanowi centralną część strefy dziennej. Autor projektu pomyślał o każdym aspekcie wnętrza, nie zabraknie w nim miejsca na usytuowanie wygodnych kanap i stołu jadalnianego z krzesłami, a kominek z pewnością umili chłodne wieczory. Stylowe przeszklenia w salonie umożliwiają wyjście na werandę. Kuchnia została częściowo oddzielona od salonu sporych rozmiarów wyspą, która jest bardzo praktycznym i atrakcyjnym elementem wyposażenia mogącym pełnić funkcję stołu śniadaniowego z wysokimi krzesłami, a także barku urozmaicającego spotkania towarzyskie. Po przeciwnej stronie domu usytuowano jedną z sypialni, obszerną łazienkę i garderobę. Trzy pozostałe sypialnie znajdują się na piętrze. Największy z pokojów sypialnych jest oddzielony od pozostałych przestrzennym holem i połączony z garderobą, dzięki temu rodzice będą mogli w ciszy i spokoju odpocząć po ciężkim dniu. Strefę nocną na poddaszu dopełnia duża, przestronna łazienka z miejscem na wszystkie niezbędne wyposażenie, a nawet jacuzzi.

Projekt domu JAGODOWY DR-S

Szczegóły dotyczące projektu znajdziesz na naszej stronie internetowej: Projekt domu JAGODOWY DR-S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »