Nowości projektowe

Projekt domu Malutki 6 z garażem

Malutki 6 to kolejna propozycja projektu z tej niezwykle popularnej serii.  Tym razem projekt został wzbogacony o dwustanowiskowy garaż. Pomimo prostej bryły projekt prezentuje się niezwykle okazale.

Prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem oraz garaż doklejony z boku budynku tworzą harmonijną całość. Tradycyjna bryła dzięki oryginalnemu wykończeniu elewacji nabrała nowoczesnego charakteru wpisując się w obowiązujące trendy architektoniczne.

Niewątpliwą zaletą projektów jest zadaszony taras usytuowany od strony elewacji ogrodowej. Zadaszenie umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Na elewacji pojawiła się blacha na rąbek stojący co z całą pewnością czyni ten dom wyjątkowym. Szalówka w kolorze naturalnego drewna dodatkowo ociepla budynek.

Część dzienna tradycyjnie znalazła się na parterze. Tworzy ją otwarta kuchnia z wygospodarowanym miejscem na stół jadalniany oraz salon z kominkiem. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz duża kotłownia.

Poddasze stanowi część prywatną domu. Zaprojektowano tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, co zapewnia gospodarzom większą wygodę.

Więcej szczegółów projektu na stronie Projekt domu Malutki 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »