Nowości projektowe

Nowość w ofercie projektów na wąską działkę – Amarylis 8

Seria projektów Amarylis to największa i najpopularniejsza seria projektów na wąską działkę. Do jej grona dołączył właśnie Amarylis 8. Projekt różni się nieco wielkością od swoich poprzedników, bowiem jego bryła wydłużona została prawie do 19 m.

Pomimo prostej bryły dom prezentuje się niezwykle elegancko. Białą elewację zdobi drewniana szalówka w odcieniu naturalnego drewna. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w kolorze grafitowym, która idealnie współgra ze stolarką okienną i drzwiową w tym samym kolorze. Biała grama garażowa dodatkowo nadaje szyku i elegancji.

W projekcie pojawiły się duże przeszklenia, które dodatkowo nadają przestronności i dobrze doświetlają wnętrze. Zadaszony taras został zastąpiony oranżerią, natomiast letni przeniesiony na elewację boczną. Niezależnie od pogody mieszkańcy mogą cieszyć się urokami natury spędzając wspólne chwile z rodziną.

Układ funkcjonalny parteru to strefa dzienna i gospodarcza. Pojawił się tu przestronny salon z kominkiem, jadalnia z wyjściem na taras oraz duża kuchnia. Niewątpliwą zaletą jest dodatkowy pokój na parterze, który idealnie sprawdzi się jako gabinet do pracy lub pokój dla gości. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż, bardzo duża kotłownia oraz wiatrołap z miejscem na pojemną szafę.

 

Poddasze to oczywiście strefa nocna, do której wstąp mają jedynie jej mieszkańcy. Zaprojektowano tu cztery wygodne sypialnie, dwie ogólnodostępne łazienki oraz garderobę. Każda sypialni posiada miejsce na dużą szafę.

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Amarylis 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »