przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 750 zł 4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Amarylis 8

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 750 zł 4 450 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
225
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Amarylis 8 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Amarylis 8 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Amarylis 8 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 183.55 m²
 • powierzchnia garażu 32.99 m²
 • powierzchnia zabudowy 174.57 m²
 • powierzchnia dachu 233.88 m²
 • kubatura 992.79 m³
 • wysokość 8.72 m
 • min. gabaryty działki 17.10 × 27.70 m
 • EP 48.46 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: pompa ciepła
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Amarylis 8.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Amarylis 8.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Amarylis 8 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Amarylis 8

Amarylis 8 to nowa wersja projektu z popularnej serii projektów Amarylis, w której nowością jest oranżeria oraz dodatkowy pokój na parterze. Jest to projekt domu z użytkowym poddaszem, który wyróżnia się nowoczesną stylistyką wykończenia. Bryła budynku wyróżnia się prostą formą, zaprojektowaną na planie prostokąta, z dwustanowiskowym garażem wysuniętym przed główną linię budynku. Amarylis 8 to także projekt domu na wąską działkę, który łączy w sobie ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne z nowoczesnym wykończeniem zewnętrznym oraz funkcjonalnym programem użytkowym.

Elewacja w nowoczesnym stylu z oranżerią
Nowoczesne wykończenie elewacji to połączenie białego tynku oraz naturalnego drewna, z którymi piękni współgrają duże przeszklenia oraz oranżeria. Taras nad garażem został wydłużony, dzięki czemu powstał praktyczny podcień tworzący zadaszenie wejścia głównego. W związku z powstaniem ogrodu zimowego przy salonie, strefę wypoczynkową na tarasie przeniesiono na elewację boczną z wyjściem przez jadalnię. Jest tam wystarczająco dużo miejsca do stworzenia letniej jadalni oraz miejsca do wypoczynku.

Przestronna strefa dzienna
Amarylis 8 to nowoczesny projekt domu, w którym parter stanowi komfortową przestrzeń dzienną, z licznymi przeszkleniami oraz ogrodem zimowym, które gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrza. Punktem centralnym jest salon z narożną kanapą przed kinem domowy i kominkiem. Tuż obok znajduje się jadalnia z wyjściem na taras oraz funkcjonalna kuchnia. W kuchni można zastosować nowoczesną, wysoką zabudowę oraz praktyczny półwysep. Duża ilość blatu roboczego oraz spiżarnia pod schodami podnoszą komfort użytkowania kuchni. Na parterze zaprojektowano również dodatkowy pokój, który idealnie sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia dla gości. W jego pobliżu znajduje się łazienka z prysznicem.

Prywatna strefa na poddaszu
Poddasze to funkcjonalnie zaprojektowana, komfortowa prywatna przestrzeń domu, do której prowadzą dwubiegowe, naturalnie doświetlone schody. W strefie nocnej znajdują się cztery ustawne i jasne pokoje. Dwa z nich posiadają dostęp do dużego tarasu nad garażem. Program funkcjonalny uzupełniają dwie łazienki oraz ogólnodostępna garderoba. W budynku znajduje się  również duża kotłownia z bezpośrednim dostępem do dwustanowiskowego garażu. W budynku zastosowano ekologiczne źródło ciepła w postaci pompy ciepła oraz system rekuperacji z odzyskiem ciepła. Pomimo tego, iż budynek idealnie sprawdzi się na wąskiej działce to jego znaczna powierzchnia użytkowa, kwalifikuje go do kategorii projekty dużych domów powyżej 140 m2.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Amarylis 8 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Grupa budujących - Budujemy Amarylisy
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Amarylisy, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Amarylis.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 5 151 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 2 148 m2
Pokoje 6| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 7 193 m2
Pokoje 6| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 3 153 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Jodła 2 173 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Brzoza 2 162 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Amarant 121 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Jodła 151 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń