Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Feniks 3

Feniks 3 to projekt domu parterowego idealny dla 4-osobowej rodziny. W porównaniu z poprzednimi wersjami z tej serii, tym razem w projekcie zabrakło garażu. Projekt cechuje prosta bryła, wygodne wnętrze oraz czytelny układ funkcjonalny. Uwagę przyciąga nowoczesne wykończenie elewacji.

Bryła budynku zaprojektowana została na rzucie prostokąta i przykryta czterospadowym dachem. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym. Zwarta bryła budynku daje możliwość posadowienia na wąskiej działce.

Prosta forma budynku pozbawiona wszelkich elementów wystających to niezaprzeczalny atut tego projektu. Brak lukarn, wykuszy i skomplikowanych tarasów to niższe koszty budowy oraz szybsze tempo realizacji inwestycji. Przy wykończeniu elewacji zastosowano jasny tynk, kamień dekoracyjny w grafitowym kolorze oraz deską elewacyjną.

Duże przeszklenia w strefie dziennej otwierają dom na ogród oraz naturalnie doświetlają wnętrza. Od strony ogrodu znajduje się zadaszony taras, który rozciąga się wzdłuż bocznej elewacji. Jest to idealne miejsce na letnią jadalnię, zwłaszcza z dodatkowym wyjściem na taras znajdującym się przy jadalni głównej.

Układ funkcjonalny podzielono na dwie strefy użytkowe. Część dzienna to przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to trzy wygodne sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. Jedna z sypialni stanowi apartament gospodarzy, posiada bowiem własną łazienkę i garderobę.

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Feniks 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »