Realizacje

Zdjęcia z realizacji projektu Ariel

Jakiś czas temu na naszym blogu prezentowaliśmy artykuł o realnych kosztach budowy projektu ArielPani Justyna wraz z mężem odpowiadali wówczas na pytania, które najbardziej nurtują inwestorów ruszających z budową. Podpowiadali od czego zacząć, na czym można zaoszczędzić oraz jak najlepiej dzielić się obowiązkami podczas budowy.

Dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować już ukończoną realizację. Właściciele postawili na minimalizm. Elewacja wykończona została białym tynkiem, który w połączeniu z grafitowym dachem prezentuje się bardzo elegancko.

W kolorze grafitowym dobrano również stolarkę okienną i drzwiową, bramę garażową oraz orynnowanie. Połączenie bieli i grafitu prezentuje się bardzo stylowo.

Wnętrze domu utrzymane zostało w nowoczesnym stylu. Tu również postawiono na minimalizm. Pojawiły się tu odcienie bieli, beżu oraz naturalnego drewna.

Białe ściany i jasną podłogę w salonie zestawiono z czarną kanapą i ciemnym kominkiem. Ściany zdobią drewniane panele. Drewniany stół jadalniany i drewniany stolik kawowy dodatkowo nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

W kuchni również króluje biel. Białe meble optycznie powiększają kuchnię i dają  duże możliwości aranżacyjne w doborze dodatków. Wybór białej kuchni to z całą pewnością ponadczasowe rozwiązanie.

Biel i jasne kolory to wciąż chętnie wybierane kolory w aranżacji łazienek. Połączenie klasycznej bieli z szarością oraz ciepłym odcieniem drewna powoduje, że wnętrze staje się przyjemne i komfortowe.

Pokoje dzieci oczywiście rządzą się swoimi prawami, ale tu również postawiono na pastelowe odcienie i drewniane meble.

Więcej zdjęć z realizacji oraz szczegóły projektu na stronie Projekt domu Ariel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »