Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4
Realizacje

Zdjęcia z realizacji projektu Ariel 4

Projekt domu Ariel 4 to jeden z najbardziej popularnych projektów domów parterowych dostępnych na rynku. Inwestorzy, wybierając projekt Ariel 4 przede wszystkim stawiają na wygodę. Decydując się na budowę domu parterowego wybierają łatwiejszą komunikację, bez barier architektonicznym m.in. w postaci schodów.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4

Projekty domów z serii Ariel to domy parterowe o rozłożystej bryle i wielospadowym dachu. Ich powierzchnia użytkowa waha się w granicach 110 – 140 m2. Wyjątkiem jest projekt domu Ariel 7, który jako jedyny zyskał użytkowe poddasze, a jego powierzchnia wzrosła do 220 m2. Wielką popularność projektów z tej serii potwierdza grupa Budujemy Ariele, która skupia tysiące osób zdecydowanych na budowę projektów z tej serii.

Projekt domu Ariel 4 posiada powierzchnię użytkową 139 m2. Jego układ funkcjonalny podzielony został na trzy oddzielne strefy użytkowe. Część dzienna to przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras. Dzięki zadaszeniu tarasu mieszkańcy mogą cieszyć się urokami natury niezależnie od pogody. Część dzienną domu uzupełnia jadalnia oraz otwarta kuchnia, przy której zaprojektowano spiżarnię. Część nocna to trzy wygodne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę, a więc stanowi apartament gospodarzy, co z cała pewnością podnosi komfort jej użytkowania. Układ funkcjonalny domu dopełnia strefa gospodarcza, do której zaliczono dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz dużą kotłownię. Kotłownia posiada niezależne wyjście na zewnątrz co ułatwia wnoszenie opału.

Rzut parteru w projekcie Ariel 4

Z wielką przyjemnością prezentujemy zdjęcia z realizacji projektu Ariel 4. Właściciele będąc dumni z realizacji marzeń o własnym domu, bardzo chętnie podzielili się z nami zdjęciami swojego domu. Dom utrzymany został w nowoczesnym stylu. Na dachu pojawiła się dachówka w grafitowym kolorze, która pięknie kontrastuje z białym tynkiem na elewacji. Dom ociepla szalówka w kolorze naturalnego drewna oraz stolarka okienna w tym samym odcieniu. Dopełnieniem jest brama garażowa, która idealnie wpisuje się w nowoczesny charakter budynku.

Właściciele domu zagospodarowali taras jako miejsce letniego wypoczynku. Pojawił się tu szary wypoczynek z technorattanu oraz niewielki stolik. Klimat wprowadzają piękne, wysokie donice, kolorystycznie dobrane do wypoczynku. Tak zaaranżowany taras z całą pewnością stanowi przedłużenie salonu. Będzie idealnym miejscem na poranną kawę lub wspólny obiad z rodziną.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4

Wnętrze domu utrzymane zostało w nowoczesnym stylu. Właściciele postawili na biele i szarości. Całość dopełnia drewniana podłoga, która płynnie przechodzi z salonu na kolejne pomieszczenia. W salonie pojawił się duży, ciemny narożnik, który będzie idealnym miejscem spotkań całej rodziny. Oryginalności wnętrzu nadaje ściana telewizyjna, na której pojawiła się biała cegła.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4

Kuchnia to połączenie bieli i czerni. Właściciele zdecydowali się na białe meble, które niezmiennie pozostają w modzie. Biała barwa jest na tyle uniwersalna, że idealnie sprawdzi w kuchni nowoczesnej, jak również tej tradycyjnej. Białe meble świetnie sprawdzą się przy małych kuchniach, gdzie optycznie powiększą wnętrze. Dają również olbrzymie możliwości aranżacyjne w doborze dodatków. Inwestorzy, którzy zdecydują się na białą kuchnię mogą być pewni, że wybrali ponadczasowe rozwiązanie.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4

Łazienka to kontynuacja nowoczesnego stylu, który panuje w domu. Tu również pojawiają się biele, beże i drewno. Właściciele zainwestowali w kabinę prysznicową w zabudowie ze szkła. Tego typu prysznic to świetny sposób, aby nadać wnętrzu łazienki nowoczesnego charakteru.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ariel 4

Szczegóły projektu oraz więcej zdjęć z realizacji projektu  Ariel 4 na stronie: Projekt domu Ariel 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »