Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
System grzewczy
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Ariel 4
Projekt domu Ariel 4 to projekt domu nowoczesnego, który swoim programem funkcjonalnym zapewnia komfort 4-osobowej rodzinie. W części dziennej przewidziano salon z jadalnią, kuchnię ze spiżarnią oraz WC. Autor projektu myśląc o jego domownikach i komforcie użytkowania salonu, zaproponował w nim kominek oraz duże drzwi na taras. Kominek ociepli wnętrze w długie jesienne wieczory, a zadaszony taras pozwoli korzystać z uroku lata niezależnie od pogody. W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedna posiada własną łazienkę i garderobą, oraz łazienkę ogólnodostępną. Część gospodarczą stanowi kotłownia na paliwo stałe oraz dwustanowiskowy garaż.
Rosnąca popularność domów parterowych Projekt Ariel 4 należy do projektów domów parterowych. Jego główną zaletą jest wygoda użytkowania. Przestronne wnętrze i łatwość w komunikacji zapewnia brak barier w postaci schodów. Ulokowanie pomieszczeń na jednym poziomie jest szczególnie doceniane przez rodziny z małych dzieci oraz osoby starsze. Takie rozmieszczenie pomieszczeń świetnie wykorzystuje również zalety ogrodu, otwierając dom na otaczającą przyrodę. Dodatkowym atutem domów parterowych jest możliwość zagospodarowania strychu na część mieszkalną w późniejszym momencie. Wtedy, kiedy okaże się, że parter nie do końca spełnia nasze potrzeby i oczekiwania.
Projekt tarasu jako bezpłatny dodatek do projektu Niewątpliwym atutem projektu jest rozłożysty, częściowo zadaszony taras okalający budynek z dwóch stron. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się z uroków natury bez względu na panującą pogodę. Dla wszystkich osób, które marzą o tarasie zaprezentowanym na naszych wizualizacjach, mamy dobrą wiadomość. Do projektu dołączamy bezpłatnie projekt wykonania tarasu. Projekt Ariel 4 należy do grupy projektów domów z wizualizacjami wnętrz, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją aranżacji wnętrz, która może okazać się inspiracją na przyszłość.
Projekt domu Ariel 4 z 30-stopniowym kątem nachylenia dachu Dla wszystkich tych, których warunki zabudowy ograniczają możliwość realizacji projektu Ariel 4, mamy kolejną wersję projektu. Projekt domu Ariel 5 to wersja projekt domu Ariel 4 z 30-stopniowym kątem nachylenia dachu.
Grupa budujących - Budujemy Ariele Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Ariele, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Ariel. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.
Błąd pojawił się tylko w projekcie Ariel 5 (jest to wersja projektu Ariel 4 z 30° kątem nachylenia dachu). Wspomniany błąd dotyczący szerokości wejścia do salonu, został zauważony i poprawiony w październiku 2016 roku. Wszystkie projekty zakupione po tej dacie zawierają poprawny wymiar.
arch. Radosław Szpura MTM Styl
Faktycznie pojawił się błąd w wymiarowaniu na jednym z rysunków części architektonicznej. Został on już skorygowany.
Niiezadowolony
W projekcie ariel 4 jest powazny bład a mianowicie wejscie do salonu ma 185 cm a powinno 135 I tym samym komin zostaje przesuniety I moze nachodzic na kalenice
Magdalena Namojlik MTM STYL
Planujesz budowę domu z serii Ariel, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Arieli? Dołącz do grupy Budujemy Ariele. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. https://www.facebook.com/groups/371397126556931/
Oldzi23
Witam poszukuję domu Ariel 4 w województwie Lubelskim Lub mazowieckim. Planujemy budowę i chcielibyśmy obejrzeć domek w realu. Chętnych do pomocy proszę o kontakt na maila: oldzi23@gmail.com
Anna Goluńska
Panie Andrzeju a jak z kosztami budowy ? Czy są chociaż przybliżone .Jeśli to możliwe proszę o odpowiedź na anna.golunska@op.pl
Izabela
Panie Andrzeju, czy istnieje możliwość obejrzenia w rzeczywistości Pańskiego domu w SSO? My planujemy ruszyć z pracami na wiosnę. Bylibyśmy z mężem bardzo wdzięczni za możliwość zobaczenia Ariela 4 w realu. Proszę o odpowiedz na prywatnego maila.
Agnieszka Wierzbicka
Buduję w woj.mazowieckim. Jestem na etapie fundamentów.
Agnieszka Wierzbicka
Jakie nanosił pan poprawki w projekcie? Jakie pokrycie dachu pan wybrał? Czy mogłabym zobaczyć zdjęcie pana domu?
Andrzej
Ja buduję w kuj-pom. Narazie gotowy stan surowy otwarty.
Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL
Projekt Ariel 4 jest nowym projektem, który wszedł do oferty w 2016 roku. Na gotową realizację jest zatem jeszcze za wcześnie.
aga
Witam! Czy ktoś w woj.mazowieckim buduje lub budował dom wg projektu Ariel 4. Chetnie obejrzałabym go w rzeczywistości. Jesli byłby ktoś tak uprzejmy i udostępnił do obejrzenia swój Arielek, byłabym bardzo wdzięczna. Mój email to w.agaa@wp.pl.
Marcin
Po długich poszukiwaniach Ariel 4 wydaje się być najbardziej optymalny. Czy ktoś buduje ten dom w dolnośląskim lub lubuskim ?
Adam
Rozumiem... dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedz na nękający mnie problem.
Adam
Działke mam akurat 0,5h i taras wymarzył mi się właśnie taki jak na wizualizacji, który nadaje domu całego uroku. Zmieniając go na inny dom go traci..:) Właśnie z tymi legarami mam problem bo.. jak to wykonać żeby wyglądało tak jak na wizualizacji ? tzn bok z tynku i widać tylko samą deske 2,5cm....
arch. Agnieszka Minta MTM Styl
Witam
Projekt, który Pan kupuje jest projektem budowlany a nie wykonawczym. Posiada wszelkie informacje do uzyskania pozwolenia na budowę a także do wybudowania domu. Taras, o którym jest mowa jest elementem dodatkowym, można go zrobić na różne sposoby ( betonowy, na legarach), tak samo można go zrobić różnej wielkości. Jest to element, na który należy spojrzeć szerzej, patrząc na działkę, otoczenie - krajobraz, oraz w która stronę chce Pan po prostu patrzeć po wyjściu z domu. Temu taras można kształtować samemu, przenosząc go , zmniejszając czy powiększając. Nie narzucamy ściśle ram tarasu, dając możliwość zaprojektowania go do wymagań działki oraz potrzeb i komfortu mieszkańców domu.
Pozdrawiam
Adam
Czyli projekt jest nie dopracowany..kupuje sie kota we worku.
Magdalena Namojlik MTM STYL
Panie Adamie, deski tarasowe powinny zostać zamocowane na legarach. Grubość części wystającej nie została określona w projekcie. Decyzję o wyborze konstrukcji i materiałów na taras pozostawiamy inwestorowi.
Adam
Witam, a taras jak jest skonstruowany ? Drewno jest ułożone bezpośrednio na betonie? Jaką grubość ma część wystająca ?
Pani Magdaleno, czy więcej szczegółów technicznych odnośnie wykonania podbitki jesteście w stanie mi udostępnić ?? Chodzi mi np o konstrukcję pod płyty, połączenie z pasem podrynnowym oraz deską czołową itp.
Magdalena Namojlik MTM STYL
Panie Marcinie, zgodę za zmianę materiałów wykończeniowych otrzymali Państwo razem z projektem, więc spokojnie mogą Państwo zmienić sposób wykonania podbitki. W projekcie Ariel 4 wykorzystana została płyta cementowo - włóknowa Fermacell
Marcin
Rozpoczynam budowę domu wg projektu ARIEL - bardzo podoba nam się elewacja z Ariela 4, chcielibyśmy zaadoptować ją do naszego projektu. Czy jest taka możliwość ?? Interesuje nas też technologia wykonania podbitki w projekcie Ariel 4. Czy możemy uzyskać informację o tej technologii ??
Magdalena Namojlik MTM STYL
Panie Andrzeju podana powierzchnia zabudowy nie uwzględnia tarasów (do powierzchni zabudowy tarasów się nie wlicza).
Andrzej
Witam.
W warunkach zabudowy mam powierzchnię zabudowy budynku do 180 m2. Czy zmniejszając tarasy uda mi sie tyle osiągnąć czy lepiej szukać innego projektu?
Lista kategorii, w których można znaleźć projekt Ariel 4
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Ariel 4. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.
Błąd pojawił się tylko w projekcie Ariel 5 (jest to wersja projektu Ariel 4 z 30° kątem nachylenia dachu). Wspomniany błąd dotyczący szerokości wejścia do salonu, został zauważony i poprawiony w październiku 2016 roku. Wszystkie projekty zakupione po tej dacie zawierają poprawny wymiar.
Faktycznie pojawił się błąd w wymiarowaniu na jednym z rysunków części architektonicznej. Został on już skorygowany.
W projekcie ariel 4 jest powazny bład a mianowicie wejscie do salonu ma 185 cm a powinno 135 I tym samym komin zostaje przesuniety I moze nachodzic na kalenice
Planujesz budowę domu z serii Ariel, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Arieli? Dołącz do grupy Budujemy Ariele. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji.
https://www.facebook.com/groups/371397126556931/
Witam poszukuję domu Ariel 4 w województwie Lubelskim Lub mazowieckim. Planujemy budowę i chcielibyśmy obejrzeć domek w realu. Chętnych do pomocy proszę o kontakt na maila: oldzi23@gmail.com
Panie Andrzeju a jak z kosztami budowy ? Czy są chociaż przybliżone .Jeśli to możliwe proszę o odpowiedź na anna.golunska@op.pl
Panie Andrzeju, czy istnieje możliwość obejrzenia w rzeczywistości Pańskiego domu w SSO? My planujemy ruszyć z pracami na wiosnę. Bylibyśmy z mężem bardzo wdzięczni za możliwość zobaczenia Ariela 4 w realu. Proszę o odpowiedz na prywatnego maila.
Buduję w woj.mazowieckim. Jestem na etapie fundamentów.
Jakie nanosił pan poprawki w projekcie? Jakie pokrycie dachu pan wybrał? Czy mogłabym zobaczyć zdjęcie pana domu?
Ja buduję w kuj-pom. Narazie gotowy stan surowy otwarty.
Projekt Ariel 4 jest nowym projektem, który wszedł do oferty w 2016 roku. Na gotową realizację jest zatem jeszcze za wcześnie.
Witam! Czy ktoś w woj.mazowieckim buduje lub budował dom wg projektu Ariel 4. Chetnie obejrzałabym go w rzeczywistości. Jesli byłby ktoś tak uprzejmy i udostępnił do obejrzenia swój Arielek, byłabym bardzo wdzięczna. Mój email to w.agaa@wp.pl.
Po długich poszukiwaniach Ariel 4 wydaje się być najbardziej optymalny. Czy ktoś buduje ten dom w dolnośląskim lub lubuskim ?
Rozumiem... dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedz na nękający mnie problem.
Działke mam akurat 0,5h i taras wymarzył mi się właśnie taki jak na wizualizacji, który nadaje domu całego uroku. Zmieniając go na inny dom go traci..:) Właśnie z tymi legarami mam problem bo.. jak to wykonać żeby wyglądało tak jak na wizualizacji ? tzn bok z tynku i widać tylko samą deske 2,5cm....
Witam Projekt, który Pan kupuje jest projektem budowlany a nie wykonawczym. Posiada wszelkie informacje do uzyskania pozwolenia na budowę a także do wybudowania domu. Taras, o którym jest mowa jest elementem dodatkowym, można go zrobić na różne sposoby ( betonowy, na legarach), tak samo można go zrobić różnej wielkości. Jest to element, na który należy spojrzeć szerzej, patrząc na działkę, otoczenie - krajobraz, oraz w która stronę chce Pan po prostu patrzeć po wyjściu z domu. Temu taras można kształtować samemu, przenosząc go , zmniejszając czy powiększając. Nie narzucamy ściśle ram tarasu, dając możliwość zaprojektowania go do wymagań działki oraz potrzeb i komfortu mieszkańców domu. Pozdrawiam
Czyli projekt jest nie dopracowany..kupuje sie kota we worku.
Panie Adamie, deski tarasowe powinny zostać zamocowane na legarach. Grubość części wystającej nie została określona w projekcie. Decyzję o wyborze konstrukcji i materiałów na taras pozostawiamy inwestorowi.
Witam, a taras jak jest skonstruowany ? Drewno jest ułożone bezpośrednio na betonie? Jaką grubość ma część wystająca ?
Panie Marcinie, takich informacji musi Pan zasięgnąć bezpośrednio u producenta http://www.fermacell.pl/produkty-cemento-wloknowe.php
Pani Magdaleno, czy więcej szczegółów technicznych odnośnie wykonania podbitki jesteście w stanie mi udostępnić ?? Chodzi mi np o konstrukcję pod płyty, połączenie z pasem podrynnowym oraz deską czołową itp.
Panie Marcinie, zgodę za zmianę materiałów wykończeniowych otrzymali Państwo razem z projektem, więc spokojnie mogą Państwo zmienić sposób wykonania podbitki. W projekcie Ariel 4 wykorzystana została płyta cementowo - włóknowa Fermacell
Rozpoczynam budowę domu wg projektu ARIEL - bardzo podoba nam się elewacja z Ariela 4, chcielibyśmy zaadoptować ją do naszego projektu. Czy jest taka możliwość ?? Interesuje nas też technologia wykonania podbitki w projekcie Ariel 4. Czy możemy uzyskać informację o tej technologii ??
Panie Andrzeju podana powierzchnia zabudowy nie uwzględnia tarasów (do powierzchni zabudowy tarasów się nie wlicza).
Witam. W warunkach zabudowy mam powierzchnię zabudowy budynku do 180 m2. Czy zmniejszając tarasy uda mi sie tyle osiągnąć czy lepiej szukać innego projektu?