O firmie

 

Projekty zbudowane z marzeń

Inspiracje do tworzenia projektów czerpiemy z marzeń o domu harmonijnym, funkcjonalnym, wyrażającym potrzeby i charakter jego mieszkańców. W sposób świadomy kreujemy przestrzeń. Od koncepcji kierujemy się w stronę detalu dbając o każdy szczegół. Nasza siła tkwi w stylu, który zyskał uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu. Dzięki nim nasze projekty odnajdują miejsce w przestrzeni, wtapiają się w pejzaż, stają się częścią życia jego mieszkańców. Wychodzimy z założenia, że to co dobre trzeba upowszechniać. Wysyłając projekt mamy pewność, że oferujemy sprawdzone i pewne rozwiązania, które zostaną zrealizowane bez przeszkód.

Realizacja projektu Neptun 4

Projekt domu Neptun 4 – Osiedle Zielona Polana w Rozgartach zrealizowane przez firmę Villa Complex

DOMY w Stylu to portal internetowy biura projektowego MTM Styl, które istnieje od 1993 roku i specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów. W ofercie biura znajduje się ponad 900 projektów domów od tradycyjnych po nowoczesne, budynków wielorodzinnych oraz pensjonatów. Zaufanie, jakim obdarzyli nas inwestorzy uplasowało nasze biuro w czołówce firm projektowych.

Nagrody i wyróżnienia

Już w 2001 roku projekty DOMY w Stylu uzyskały pozytywną opinię Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Kolejne lata przynosiły nowe wyróżnienia dla projektów, w tym tytuł „Innowacja Roku” przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE dla kolekcji domów energooszczędnych. Projekty DOMY w Stylu to idealne rozwiązanie dla osób wymagających sprawdzonych i gotowych rozwiązań w przystępnej cenie. Każdy element dokumentacji opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości.

Kryształowa Cegła za Rezydencję Piotrkowską

Nasze biuro może się również pochwalić doświadczeniem w realizacji budynku wielorodzinnego. Projekt Kameralny naszego autorstwa został wybudowany w 2013 roku w Białymstoku. Inwestycja pod nazwą Rezydencja Piotrkowska zyskała uznanie w oczach kapituły międzynarodowego konkursu „O Kryształową cegłę” i otrzymała I miejsce w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe. Tytuł ten przyznawany jest najlepszym inwestycjom budowlanym po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

Katalog z projektami DOMY w Stylu

Od 1998 roku jesteśmy jest również wydawcą cenionego na rynku prasowym katalogu z projektami: „Domy w stylu”, który od lat pomaga inwestorom w wyborze idealnego projektu domu. Wychodząc na przeciw naszym klientom i przyszłym Inwestorom od 2020 roku katalog z projektami jest wydawany w formie online. Katalogi online są tematyczne i wydawane cyklicznie. Każdy katalog zawiera projekty z konkretnej kategorii, np. projekty domów parterowych, z użytkowym poddaszem, drewniane oraz w stylu nowoczesnej stodoły. W katalogu znajdują się liczne zdjęcia z realizacji oraz prezentacje w formacie video.

Katalog Domy w Stylu

Zobacz wszystkie katalogi online.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą projektową na stronie www.domywstylu.pl 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »