Projekty domów parterowych

Projekty domów parterowych to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i komfort użytkowania. Dom parterowy jest także bardziej reprezentacyjny w porównaniu z domami z użytkowym poddaszem. Efektowna rozłożysta bryła, najczęściej przykryta wielospadowym dachem daje wrażenie większego prestiżu. Zobacz projekty: Ariel 4, Ambrozja 8 oraz Kiwi 4.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów parterowych są tańsze w budowie w porównaniu z domami piętrowymi o podobnej powierzchni. Są też wygodniejsze w użytkowaniu, bo brak w nich przeszkód architektonicznych, jakimi są schody. Projekty domów parterowych będą świetnym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi i osób starszych.

Marzenie o własnym domu można spełnić, nie dysponując dużym budżetem. Koszt budowy domu jest porównywalny do kosztu kupna mieszkania w dużym mieście. Mały dom za miastem, bez podpiwniczenia (bo taniej), o prostej bryle, jest w zasięgu ręki, a właściwie portfela niejednej rodziny.

Nasza oferta projektów domów parterowych jest niezwykle bogata. Znajdują się tu projekty utrzymane w stylu tradycyjnym, wielu inwestorów ceni bowiem np. styl dworkowy, inne prezentują styl nowoczesny, którego wyznacznikami są duże przeszklenia, ozdobne tynki i prosta bryła.

Część dzienną domów parterowych stanowi reprezentacyjny salon usytuowany od strony południowej. Z salonu prowadzi wyjście na taras, będący przedłużeniem domu, integrując go z naturalnym otoczeniem. Od strony północnej najczęściej lokuje się sypialnie oraz pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie projekty wyróżniają się wyraźnym podziałem stref funkcjonalnych, zapewniając domownikom komfortowe użytkowanie.

Powiązane kategorie