BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)
Wizualizacja projektu Justa 2
Wizualizacja projektu Justa 2

Wśród gotowych projektów domów pojawiła się prawdziwa perełka architektoniczna. To spełnienie marzeń o funkcjonalnym domu z nutą finezji jeśli chodzi o jego bryłę. Bryła budynku jest bowiem wizytówką domu, dlatego warto postawić na coś dopasowanego do charakteru domowników. Nowoczesny wygląd projektu domu Justa 2 podkreślają zaprojektowane na elewacji ogrodowej przeszklenia, które wizualnie dodają lekkości i doskonale doświetlają wnętrze domu. Ten projekt odpowiada na potrzeby osób, które lubią nieoczywiste i piękne rozwiązania. Osoby, które chcą wyróżnić się z tłumu, szukają rozwiązań na które nikt się jeszcze nie zdecydował powinny bliżej zapoznać się z tym projektem.

Bryła domu, kryje w sobie wszystko czego potrzebuje współczesna rodzina. 3 przestronne sypialnie. Jedna z nich została zlokalizowana na parterze i została wyposażona we własną łazienkę i garderobę. Na piętrze znajdują się dwie kolejne sypialnie zlokalizowane na przeciwległych stronach domu, dzięki temu można zaszyć się w swoim pokoju i liczyć na odrobinę prywatności. Z tego poziomu można bezpośrednio wyjść na zielony taras zlokalizowany na dachu.

Sercem domu jest duży salon z licznymi przeszkleniami i bezpośrednim wyjściem do ogródka. Ten zabieg architektoniczny sprawia, że część ogródka stanowi naturalne przedłużenie domu. Pomyśleliśmy również o miłośnikach kulinariów projektując dużą otwartą na salon kuchnię ze spiżarnią. Bardzo popularna wyspa sprawia, że możesz zaprosić gości czy domowników do wspólnego gotowania lub spędzania czasu gdy w kuchni przygotowywane są posiłki.

Godnym uwagi jest zielony taras znajdujący się na piętrze. Jego głównymi zaletami są po pierwsze możliwość wychodzenia na niego bezpośrednio z pomieszczeń zlokalizowanych na piętrze oraz duża powierzchnia pozwalająca na ciekawe zaaranżowanie tej przestrzeni. Idealnie nadaje się do relaksu na świeżym powietrzu. Wysokość na jakiej się znajduje sprawia, że wypoczywając na tarasie można delektować się pięknym widokiem.

Projekt Justa 2 to dom, w którym nie zabraknie słońca nawet w pochmurne dni! Liczne przeszklenia to gwarancja jasnego, pełnego ciepłych promieni słonecznych domu. Nawet w pochmurny czy deszczowy dzień można cieszyć się światłem oraz widokiem zielonego ogródka przed domem! Dodatkowo wielbicielom kąpieli słonecznych przypadnie do gustu zielony taras zaprojektowany nad kondygnacją parteru. Ta przestrzeń świetnie sprawdzi się jako miejsce wspólnych spotkań ze znajomymi.

Kliknij i zobacz pełną prezentację projektu Justa 2