BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)
Wizualizacja projektu Mirabelka
Wizualizacja projektu Mirabelka

Gotowy projekt domu Mirabelka to nowość wśród projektów domów parterowych z użytkowym poddaszem, które sprawia, że projekt jest niezwykle kompaktowy przy niewielkiej powierzchni użytkowej. Projekt domu Mirabelka jest dedykowany osobom, które posiadają niewielką działkę.
Minimalistyczna bryła tego projektu idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne. Coraz częściej poszukiwane jest połączenie jasnej zazwyczaj białej elewacji z drewnianą szalówką oraz prostą blachą. Naszym zdaniem to połączenie idealne. Proste, minimalistyczne wykończenie bryły obniża koszty budowy domu.

Mirabelka to projekt domu jednorodzinnego. Z uwagi na układ funkcjonalny będzie idealny dla czteroosobowej rodziny, ewentualnie dla młodych rodziców planujących dopiero powiększanie rodziny. Niewielka powierzchnia użytkowa nie wyklucza racjonalnego zaplanowania pomieszczeń. W projekcie na poddaszu zostały zaplanowane 3 przestronne sypialnie. Jedna z nich określana jako sypialnia gospodarzy ma obok dużą łazienkę. Takie rozwiązanie zapewnia rodzicom odrobinę prywatności podczas gdy dzieci mają swoje pokoje po przeciwnej części domu. Jedna z sypialni może równie dobrze stanowić przestronny pokój gościnny lub gabinet - wszystko to zależy od indywidualnych potrzeb mieszkańców domu.

Otwarta przestrzeń dzienna zaprojektowana na parterze składa się z dużego salonu z jadalnią. W projekcie znalazło się również miejsce na praktyczną spiżarnię. Atutem projektu jest garaż, ponieważ ma optymalne rozmiary tak, że spokojnie zmieści się w nim samochód, rowery oraz zapasowe opony.

Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym projekt domu Mirabelka  mimo swoich na pozór niewielkich rozmiarów jest domem, który swobodnie można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań.

Kliknij i zobacz pełną prezentację projektu Mirabelka