koszyk
lupka
pokaż filtry
lupa

Projekty domów piętrowych bez garażu

7 projektów

Projekty domów piętrowych bez garażu są chętnie wybierane przez osoby posiadające wąskie działki lub parcele o nieregularnym kształcie. Dzięki swojej kompaktowości wpiszą się w trudne do zagospodarowania przestrzenie. Domy piętrowe bez garażu wcale nie oznaczają niższego komfortu użytkowania, wręcz przeciwnie! Architekci, chcąc zapewnić przyszłym użytkownikom domu jak najwyższy standard życia dbają o najdrobniejsze szczegóły, po to aby w pełni wykorzystać potencjał przestrzenny danej działki. Wśród naszych propozycji projektowych znajdują się różnorodne projekty domów piętrowych bez garażu, utrzymane w różnych stylach, dopasowanych do potrzeb współczesnych inwestorów.

Projekt domu Trawertyn
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
70 m2
4 449 zł
Projekt domu Lopra 3
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
79 m2
4 449 zł
Projekt domu Juka W -400 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
90 m2
4 449 zł
4 049 zł
Projekt domu Jarzębina W -400 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
109 m2
4 449 zł
4 049 zł
Projekt domu Horus -400 zł
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
137 m2
6 049 zł
5 649 zł
Projekt domu Amadeusz -400 zł
Pokoje 6| Łazienki 3| Garaż 0
319 m2
10 849 zł
10 449 zł
Projekt domu Mini 2 -400 zł
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
73 m2
3 850 zł
3 450 zł

Projekty domów piętrowych bez garażu – kompaktowe i praktyczne

Domy piętrowe bez garażu są doskonałą propozycją dla osób posiadających wąskie działki lub parcele o nieregularnym kształcie, na których nie można usytuować budynków domów parterowych. Na rynku nieruchomości jest coraz więcej działek o niedużej szerokości i są one oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach, co skłania wielu inwestorów do świadomego zakupu właśnie takiej działki, ponieważ pozwoli to na obniżenie kosztów budowy domu. Kolejną zaletą jaką oferują projekty domów piętrowych bez garażu jest klarowny układ funkcjonalny z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną na parterze i strefą nocną na poddaszu. Obecność pełnej kondygnacji na piętrze zapewni odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń, ponieważ możliwe będzie uwzględnienie w projekcie pełnowymiarowych okien. Brak skosów poddasza umożliwi swobodną aranżację pokoi, a dobór odpowiednich mebli i sprzętów nie będzie ograniczony przez konstrukcję poddasza.

Dom piętrowy bez garażu – tani w budowie

Brak garażu umożliwi wykorzystanie większej przestrzeni na cele mieszkalne i aranżację ogrodu, a także znacząco obniży koszty realizacji projektu. Rezygnując z obecności garażu oszczędności mogą wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Świetną alternatywą dla garażu jest o wiele tańsza wiata garażowa, która oprócz funkcji użytkowej, odpowiednio zaprojektowana może być niesamowitą ozdobą domu. Oferta naszego biura projektowego obejmuje liczne projekty domów piętrowych bez garażu, a także domy piętrowe wyposażone w garaż. Zanim zdecydujesz się na zakup projektu domu, dokładnie przemyśl swoje aktualne i przyszłe potrzeby odnośnie przestrzeni na auto. Nawet jeśli wybierzesz projekt domu nie uwzględniający miejsca na samochód, w przyszłości możesz rozważyć opcję dobudowy garażu wolnostojącego.

Projekty domów dla każdego!

W naszej ofercie znajdują się propozycje projektowe w różnych stylach, o odmiennym rodzaju dachu, projekty domów piętrowych bez garażu lub wyposażone w garaż, a także domy piętrowe z podpiwniczeniem. W zależności od indywidualnych potrzeb gotowe projekty domów można poddać lekkiej adaptacji, wprowadzając zmiany takie jak: zaprojektowanie lub rezygnacja z podpiwniczenia, dobudowanie garażu, zmiana technologii wykonania, zmiana rodzaju dachu i wiele innych. Modyfikacje wykonują nasi projektanci, ale mogą one być także zrealizowane przez lokalnych architektów adaptujących. Jeśli jakiś dom piętrowy bez garażu wpadł Ci w oko, skontaktuj się z nami! Przed zakupem należy szczegółowo sprawdzić warunki zabudowy działki, aby wybrać dom, który będzie można bez przeszkód wybudować na parceli. Nasze biuro projektowe oferuje bezpłatną usługę sprawdzenia zgodności projektu z warunkami zabudowy.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Zamknij filtry