koszyk
lupka

Projekt domu Juka W

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Juka W
4 449 zł 4 099 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 3949 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
 • Dostępny w 24H
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 89.83 m²
 • powierzchnia zabudowy 66.09 m²
 • powierzchnia dachu 46.36 m²
 • kubatura 466.00 m³
 • wysokość 7.18 m
 • min. gabaryty działki 13.95 × 20.05 m
 • EP 67.86 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: dwukondygnacyjny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: papa - dach płaski, kąt nachylenia 2°
ogrzewanie: gazowe

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Parter

Projekt domu Juka W - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Juka W - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Juka W - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Juka W.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Juka W wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
600
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1335
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
667
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Juka W

Juka W to projekt domu piętrowego wyróżniający się stonowaną stylistyką wykończenia. Układ funkcjonalny domu rozplanowano na powierzchni użytkowej 90 m2. Dzięki prostej, wąskiej bryle projekt Juka W z powodzeniem można zrealizować jako budynek w zabudowie bliźniaczej. W naszej ofercie odnaleźć można projekt w zabudowie szeregowej składający się z czterech segmentów projektu Juka W. Szczegóły tej szeregówki dostępne na stronie: projekt domu Juka. Dom z płaskim dachem to propozycja dla miłośników nowatorskiego budownictwa. Tego typu domy stawiają nie tylko na funkcjonalność, ale również na oryginalność. 

Piętrowy projekt domu na wąską działkę
Projekt Juka W zaprojektowano na rzucie prostokąta. Bryła posiada płaski dach o kącie nachylenia 2 stopnie. W domu z płaskim dachem nie występują skosy, dlatego powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana. Z całą pewnością cechą charakterystyczną tego projektu jest minimalizm. Szerokość bryły budynku nie przekracza 6 m co kwalifikuje ten projekt do kategorii projekty domów na wąską działkę. Budynek utrzymany został w nowoczesnej stylistyce. Biały tynk wzbogacono płytami elewacyjnymi w kolorze grafitowym oraz drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna. Całość dopełniają metalowe balustrady oraz stolarka w ciemnoszarym odcieniu. Nowoczesnego charakteru dodają również duże przeszklenia na elewacji frontowej oraz portfenetr, który pojawił się na górnej kondygnacji. Zastosowanie portfenetru nie tylko wizualnie podwyższa budynek, ale również świetlnie komponuje się z minimalistyczną bryłą. Projekt idealnie wpisze się w miejską zabudowę. Będzie również idealny na niewielkie działki, co w przypadku kosztowych działek miejskich jest dużym plusem.

Funkcjonalna część dzienna
Układ funkcjonalny domu rozplanowano na dwóch kondygnacjach. Na parterze tradycyjnie znalazła się strefa dzienna. Składają się na nią salon z narożnym kominkiem, jadalnia z wyjściem na taras oraz kuchnia w postaci aneksu. W salonie zaprojektowano duże przeszklenia prowadzące na taras. Taras został częściowo zadaszony. Zadaszenie tarasu stanowi balkon, który znajduje się na piętrze. Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka oraz wiatrołap z miejscem na pojemną szafę. Toaleta jest na tyle duża, że umiejscowiono w niej również piec gazowy. Niewątpliwą zaletą projektu jest dodatkowy pokój na parterze. Pokój idealnie sprawdzi się jako gabinet do pracy lub pokój dla gości.

Piętro łatwe w aranżacji
Strefa nocna została ulokowana na piętrze, na które prowadzą jednobiegowe schody. Zaprojektowano tu trzy wygodne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Dwie mniejsze sypialnie posiadają wyjście na balkon. Największa sypialnia posiada prywatną garderobę, co z całą pewnością podnosi jej komfort użytkowania. Wszystkie sypialnie są niezwykle ustawne. Pomieszczą dużą szafę oraz wygodne łóżko. Projekt domu Juka W należy do projektów domów piętrowych. Brak skosów i pełna wysokość drugiej kondygnacji zapewniają dużo łatwiejszą aranżację wnętrza niż w przypadku projektów domów z użytkowym poddaszem.

Projekt domu na zgłoszenie - projekt domu bez pozwolenia
Juka W to kolejny projekt domu w naszej ofercie, który posiada powierzchnię zabudowy do 70 m2. Daje to możliwość jego budowy na zgłoszenie. Budowa domu na zgłoszenie to jedno z założeń programu Nowy Polski Ład. Program zaczął obwiązywać od 1 stycznia 2022 roku. Wszystkie projekty, których powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2 będą mogły być realizowane bez pozwolenia na budowę. Budowa taka nie będzie również wymagała kierownika budowy oraz prowadzenia dziennika budowlanego. Inwestor, który zdecyduje się na budowę domu bez pozwolenia, razem z projektem będzie musiał złożyć oświadczenie, że inwestycja jest realizowana celem zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Wszystkie budowane domy o powierzchni do 70 m2 muszą być budynkami wolnostojącymi i posiadać nie więcej niż dwie kondygnacje. Obszar oddziaływania budowanego domu musi natomiast w całości mieścić się na działce lub działkach, na których jest realizowana inwestycja. Oczywiście każda budowa domu o powierzchni zabudowy do 70 m2 w drodze zgłoszenia musi spełniać warunki Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego bądź wydane przez urząd Warunki Zabudowy.

Inne wersje projektu Juka W

Projekty podobne do projektu Juka W

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń