Projekty domów nowoczesnych z poddaszem o powierzchni od 100 m² do 140 m²

99 projektów
Projekt domu Lilia 3 -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Projekt domu
Lilia 3
5 149 zł
4 649 zł
104 m2
Projekt domu Alicja 2 -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Alicja 2
5 149 zł
4 649 zł
113 m2
Projekt domu Jabłoń -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Jabłoń
5 149 zł
4 649 zł
132 m2
Projekt domu Leo -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Leo
5 349 zł
4 849 zł
126 m2
Projekt domu Kulczyk 2 -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Projekt domu
Kulczyk 2
5 649 zł
5 149 zł
109 m2
Projekt domu Vigo 2 -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Vigo 2
5 349 zł
4 849 zł
111 m2
Projekt domu Julia -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Julia
5 849 zł
5 349 zł
136 m2
Projekt domu Szafran 6 -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Szafran 6
6 249 zł
5 749 zł
138 m2
Projekt domu Olaf
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Olaf
3 950 zł
1 975 zł
122 m2
Projekt domu Malina -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Malina
5 349 zł
4 849 zł
127 m2
Projekt domu Calineczka 4 -500 zł
Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 2
Projekt domu
Calineczka 4
5 149 zł
4 649 zł
139 m2
Projekt domu Azuryt 3 -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Azuryt 3
5 149 zł
4 649 zł
133 m2
Zamknij filtry