przewiń do góry
Projekt domu Aruba 2
Projekt domu Aruba 2

Aruba 2 to niewielki projekt domu parterowego idealny dla 3 –osobowej rodzimy. Pomimo niewielkiej powierzchni, układ funkcjonalny domu został rozplanowany na 103 m2, projekt zapewni wygodę funkcjonowania współczesnej rodzinie. Projekt domu parterowego to doskonałe rozwiązaniem dla osób, które cenią wygodę i komfort mieszkania. Brak schodów i rozłożenie program funkcjonalnego na jednym poziomie będzie docenione szczególnie przez rodziny z małymi dziećmi oraz osoby starsze.

Bryła budynku została oparta na rzucie prostokąta i przykryta kopertowym dachem. Prosta bryła zapewnia niższe koszty budowy, a dodatkowo jest bardzo funkcjonalna. Projekt domu Aruba 2 z całą pewnością można zaliczyć do projektów domów nowoczesnych. Biała elewacja została przełamana drewnianymi dodatkami i ciemnym dachem. Na elewacji pojawiła się drewniana szalówka w kolorze naturalnego drewna, która idealnie współgra ze stolarką okienną w tym samym kolorze. Na dachu pojawiła się nowoczesna blachodachówka modułowa w kolorze grafitowym. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko.

Układ funkcjonalny podzielono na trzy użytkowe. Strefa dzienna, dzięki dużym przeszkleniom jest niezwykle przestronna i dobrze doświetlona. Znalazła się tu otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia z pięknym widokiem na ogród oraz salon z miejscem na wygodną kanapę. Dzięki dużym przeszkleniom taras stanowi niejako przesłużenie salonu i dodatkowe miejsce wypoczynku. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. Sypialnia rodziców to tzw. apartament gospodarzy, posiada bowiem własną łazienkę i garderobę. Sypialnia posiada również niezależne wyjście na taras co na pewno podnosi komfort jej użytkowania. Ostatnia strefa to część gospodarcza. Znalazły się tu duży wiatrołap z miejscem na szafę, przestronna kotłownia oraz pralnia.

Kliknij i zobacz projekt domu Aruba 2
2021-03-05