przewiń do góry
Projekt domu Awokado 2
Projekt domu Awokado 2

Awokado 2 to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 100 m2. Rozłożenie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie ułatwia komunikację. Brak schodów będzie niewątpliwym atutem dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych. Prosta bryła zaprojektowana na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem. Prostota w formie pociąga za sobą niższe koszty budowy oraz szybszy czas realizacji inwestycji. Niewątpliwą zaletą projektu są również niższe koszty późniejszej eksploatacji domu.

Układ funkcjonalny domu podzielono na dwie strefy, które zostały ulokowane po przeciwnych stronach domu. Strefa dzienna to przestronny salon z kominkiem, kuchnia z praktyczną spiżarnią oraz jadalnia z dużymi przeszkleniami na ogród. W projekcie przewidziano duży, zadaszony taras, który stanowi niejako przesłużenie salonu. Dzięki zadaszeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z niego niezależnie od pogody. Część nocna to trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną garderobę co podnosi jej komfort użytkowania. Układ funkcjonalny dopełnia duża kotłownia z niezależnym wyjściem na zewnątrz.

Projekt pomimo prostej bryły prezentuje się niezwykle nowocześnie. Efekt taki uzyskano dzięki idealnie dobranym materiałom wykończeniowym. Białą, klasyczną elewację urozmaicają drewniane płyty w kolorze naturalnego drewna. Na dachu pojawiła się szara dachówka, która idealnie współgra ze stolarką okienną w tym samym kolorze. Projekt Awokado 2 jako jeden z niewielu w naszej ofercie posiada drugą, bardziej tradycyjną propozycję wykończenia. W drugim przypadku na dachu pojawiła się ceglasta dachówka i drewniana stolarka okienna i drzwiowa.

Kliknij i zobacz projekt domu Awokado 2
2021-04-26