przewiń do góry

Projekt domu Awokado 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Awokado 2
3 850 zł 3 550 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
240
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 100.02 m²
 • powierzchnia zabudowy 131.30 m²
 • powierzchnia dachu 214.99 m²
 • kubatura 500.20 m³
 • wysokość 7.12 m
 • min. gabaryty działki 21.89 × 18.69 m
 • EP 18.41 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 35°
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe

Parter

Projekt domu Awokado 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Awokado 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Awokado 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Awokado 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

logo Lendi

Przyda Ci się kredyt na budowę domu lub zakup działki?

Sprawdź wysokość raty

Dodatki do projektu

Darmowe dodatki

dodatek Rzut w skali 1:500 Rzut w skali 1:500
Gratis!
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna Charakterystyka energetyczna
Gratis!
dodatek Zgoda na zmiany Zgoda na zmiany
Gratis!
dodatek Prefabrykowana więźba dachowa Prefabrykowana więźba dachowa
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek BIOZ BIOZ
Gratis!
dodatek Poradnik kolorów Poradnik kolorów
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek Konfigurator ogrzewania Konfigurator ogrzewania
Gratis!

Ekstra dodatki

dodatek Kosztorys budowlany Kosztorys budowlany 500
dodatek Tablica informacyjna Tablica informacyjna 60zł 20
dodatek Dziennik budowy Dziennik budowy 10zł 1,23
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu Dodatkowy egzemplarz projektu 1155
dodatek Elektroniczna wersja projektu Elektroniczna wersja projektu 578
dodatek Schemat szamba Schemat szamba 70zł 60
dodatek Projekt altanki Projekt altanki 420
dodatek Projekt garażu Projekt garażu 840
dodatek Schemat rekuperacji Schemat rekuperacji 550
zobacz więcej dodatków
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
System grzewczy
grafika Viessmann
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Awokado 2

Wariacja na temat prostoty we współczesnym wydaniu
Projekt Awokado 2
zaprojektowano na rzucie prostokąta. Wyglądem zewnętrznym projekt ten idealnie łączy się z urbanistycznym klimatem dużych miast, jak również spokojną, sielską wsią. Awokado 2, to projekt domu parterowego. Jego powierzchnia użytkowa to 100m2. Bryła została przykryta dwuspadowym dachem. Prostota w formie przekłada się na niższe koszty budowy, oraz skrócenie czasu jej trwania. Dodatkową zaletą powyższego rozwiązania jest zmniejszenie kosztów późniejszej eksploatacji domu.

Dom parterowy inwestycja na lata
Cechą charakterystyczną projektu Awokado 2 jest niewielka, zwarta bryła, która korzystnie wpływa na bilans energetyczny budynku. Rozplanowanie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie usprawnia komunikację i jest pożądane przez osoby, które lubią mieć wszystko pod ręką. Brak schodów w projekcie domu stanowi dodatkowy atut dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które mają problemy z przemieszczaniem się po schodach.

Zalety otwartej przestrzeni dziennej
Układ funkcjonalny został podzielony na dwie strefy znajdujące się po przeciwnych stronach domu. Część dzienną stanowi duża otwarta przestrzeń, w której znajduje się kuchnia, jadalnia oraz salon. W kuchni zaplanowano duże okno dzięki czemu podczas gotowania mamy idealny punkt widokowy. Atutem kuchni jest połączona z nią spiżarnia. Kiedyś doceniana głównie przez nasze babcie, znów wraca do łask. Głównym powodem powrotu do spiżarni jest oszczędność zarówno miejsca jak i domowego budżetu. Decydując się na spiżarnię można ograniczyć ilość mebli w kuchni do niezbędnego minimum. Jest to świetnym rozwiązaniem zwłaszcza przy kuchni otwartej na salon. Najważniejsza część domu, czyli salon ma miejsce na wygodną sofę, stolik kawowy oraz wolną przestrzeń do zamontowania telewizora, rzutnika lub do powieszenia obrazu, jeśli wolicie ze sobą rozmawiać niż oglądać filmy. Bezpośrednio z salonu można wyjść na taras i zaczerpnąć świeżego powietrza, czy zaprosić rodzinę do aktywności fizycznej.

Strefa nocna
Po przeciwnej stronie znajduje się część wypoczynkowa zwana również nocną. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w domach parterowych, gdzie życie toczy się na jednej powierzchni. Korzystnym z punktu widzenia przyszłych domowników rozwiązaniem jest podział obu stref za pomocną niedużego korytarza. Podział na strefy daje domownikom możliwość zagospodarowania cichego zakątku do pracy czy odpoczynku. W projekcie Awokado 2 znajdują się tutaj aż 3 sypialnie. Największa z nich jest dwuosobowa i posiada prywatną garderobę. Zaleta posiadania garderoby jest jedna, cała odzież znika z zasięgu wzroku a sypialnia pełni swoją jedyną funkcję – wypoczynkową. Garderoba nie musi być duża. Wystarczy odrobina miejsca, tak żeby można było bez trudu przeglądać rzeczy na wieszakach, półkach czy w szufladach. Autor projektu zrezygnował z łazienki połączonej wyłącznie z dwuosobową sypialnią, na rzecz ogólno dostępnej łazienki oraz oddzielnego wc.

Strefa gospodarcza
Układ funkcjonalny domu dopełnia część gospodarcza, na którą składają się hol z dużą szafą na okrycia wierzchnie i nie tylko oraz powiększona kotłownia. Zaproponowana szafa w holu to idealne rozwiązanie, dla osób, którym wciąż brakuje miejsca na przechowywanie dodatkowej zmiany pościeli, ręczników czy ubrań nieużywanych w danym sezonie. W projekcie Awokado 2 przewidziano możliwość ogrzewania zarówno paliwem stałym jak i gazem.

Czy jest to idealny projekt dla Ciebie? Pomyśl i daj nam znać- czekamy na Twoją opinię i zamówienie.

Inne wersje projektu Awokado 2

Projekty podobne do projektu Awokado 2

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Magdalena DOMY w Stylu

Panie Przemku, nie posiadamy kosztorysu do projektu Awokado 2. Zachęcamy jednak do analizy kosztów budowy projektu Awokado. Projekty różnią się miedzy sobą jedynie więźbą dachową.

Przemek

Jaki jest orientacyjny koszt budowy ??

Katarzyna

Budujemy ten dom. Projekt jest idealny, nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Wszystko zaprojektowane jest perfekcyjnie. PS. Przykładowe zdjęcie realizacji lazinienki : TO NIE JEST TA ŁAZIENKA. Chyba wkradł się jakiś błąd...

arch. Justyna Rozbicka DOMY w Stylu

Dzień dobry. Panie Remigiuszu istnieje możliwość doprojektowania dwustanowiskowego garażu do projektu domu Awokado 2. Wiąże się to z wrysowaniem garażu do projektu gotowego. W sprawie wyceny takich zmian u nas w biurze wysłaliśmy do Pana odpowiedź na skrzynkę e-mail.

Remigiusz Gawron

Witam. Czy istnieje możliwość dobudowy garażu do tego projektu ? Tzn. kupna tego projektu z garażem na 2 samochody ? Ewentulnie ile by kosztowało doprojektowanie garażu do tego projektu ?