przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
3 850 zł 3 500 zł
miniaturka

Projekt domu Awokado 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 500 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
448
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Awokado 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Awokado 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 100.02 m²
 • powierzchnia zabudowy 131.30 m²
 • powierzchnia dachu 214.99 m²
 • kubatura 500.20 m³
 • wysokość 7.12 m
 • min. gabaryty działki 21.89 × 18.69 m
 • EP 18.41 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Awokado 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Awokado 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Awokado 2

Wariacja na temat prostoty we współczesnym wydaniu
Projekt Awokado 2
zaprojektowano na rzucie prostokąta. Wyglądem zewnętrznym projekt ten idealnie łączy się z urbanistycznym klimatem dużych miast, jak również spokojną, sielską wsią. Awokado 2, to projekt domu parterowego. Jego powierzchnia użytkowa to 100m2. Bryła została przykryta dwuspadowym dachem. Prostota w formie przekłada się na niższe koszty budowy, oraz skrócenie czasu jej trwania. Dodatkową zaletą powyższego rozwiązania jest zmniejszenie kosztów późniejszej eksploatacji domu.

Dom parterowy inwestycja na lata
Cechą charakterystyczną projektu Awokado 2 jest niewielka, zwarta bryła, która korzystnie wpływa na bilans energetyczny budynku. Rozplanowanie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie usprawnia komunikację i jest pożądane przez osoby, które lubią mieć wszystko pod ręką. Brak schodów w projekcie domu stanowi dodatkowy atut dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które mają problemy z przemieszczaniem się po schodach.

Zalety otwartej przestrzeni dziennej
Układ funkcjonalny został podzielony na dwie strefy znajdujące się po przeciwnych stronach domu. Część dzienną stanowi duża otwarta przestrzeń, w której znajduje się kuchnia, jadalnia oraz salon. W kuchni zaplanowano duże okno dzięki czemu podczas gotowania mamy idealny punkt widokowy. Atutem kuchni jest połączona z nią spiżarnia. Kiedyś doceniana głównie przez nasze babcie, znów wraca do łask. Głównym powodem powrotu do spiżarni jest oszczędność zarówno miejsca jak i domowego budżetu. Decydując się na spiżarnię można ograniczyć ilość mebli w kuchni do niezbędnego minimum. Jest to świetnym rozwiązaniem zwłaszcza przy kuchni otwartej na salon. Najważniejsza część domu, czyli salon ma miejsce na wygodną sofę, stolik kawowy oraz wolną przestrzeń do zamontowania telewizora, rzutnika lub do powieszenia obrazu, jeśli wolicie ze sobą rozmawiać niż oglądać filmy. Bezpośrednio z salonu można wyjść na taras i zaczerpnąć świeżego powietrza, czy zaprosić rodzinę do aktywności fizycznej.

Strefa nocna
Po przeciwnej stronie znajduje się część wypoczynkowa zwana również nocną. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w domach parterowych, gdzie życie toczy się na jednej powierzchni. Korzystnym z punktu widzenia przyszłych domowników rozwiązaniem jest podział obu stref za pomocną niedużego korytarza. Podział na strefy daje domownikom możliwość zagospodarowania cichego zakątku do pracy czy odpoczynku. W projekcie Awokado 2 znajdują się tutaj aż 3 sypialnie. Największa z nich jest dwuosobowa i posiada prywatną garderobę. Zaleta posiadania garderoby jest jedna, cała odzież znika z zasięgu wzroku a sypialnia pełni swoją jedyną funkcję – wypoczynkową. Garderoba nie musi być duża. Wystarczy odrobina miejsca, tak żeby można było bez trudu przeglądać rzeczy na wieszakach, półkach czy w szufladach. Autor projektu zrezygnował z łazienki połączonej wyłącznie z dwuosobową sypialnią, na rzecz ogólno dostępnej łazienki oraz oddzielnego wc.

Strefa gospodarcza
Układ funkcjonalny domu dopełnia część gospodarcza, na którą składają się hol z dużą szafą na okrycia wierzchnie i nie tylko oraz powiększona kotłownia. Zaproponowana szafa w holu to idealne rozwiązanie, dla osób, którym wciąż brakuje miejsca na przechowywanie dodatkowej zmiany pościeli, ręczników czy ubrań nieużywanych w danym sezonie. W projekcie Awokado 2 przewidziano możliwość ogrzewania zarówno paliwem stałym jak i gazem.

Czy jest to idealny projekt dla Ciebie? Pomyśl i daj nam znać- czekamy na Twoją opinię i zamówienie.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Awokado 3 108 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Awokado 100 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 5 108 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Elka 5 98 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

arch. Justyna Rozbicka DOMY w Stylu

Dzień dobry. Panie Remigiuszu istnieje możliwość doprojektowania dwustanowiskowego garażu do projektu domu Awokado 2. Wiąże się to z wrysowaniem garażu do projektu gotowego. W sprawie wyceny takich zmian u nas w biurze wysłaliśmy do Pana odpowiedź na skrzynkę e-mail.

Remigiusz Gawron

Witam. Czy istnieje możliwość dobudowy garażu do tego projektu ? Tzn. kupna tego projektu z garażem na 2 samochody ? Ewentulnie ile by kosztowało doprojektowanie garażu do tego projektu ?