przewiń do góry
Projekt domu Cytrus 5
Projekt domu Cytrus 5

Cytrus 5 to nowoczesny projekt domu parterowego, który wyróżnia się nowatorskim wykończeniem elewacji oraz funkcjonalnym układem wnętrz. Budynek z zewnątrz zachwyca atrakcyjną kompozycją elewacji, która łączy materiały o różnej strukturze. Elewacje domu wykończono jasnym tynkiem oraz okładzinami o strukturze betonu i drewna. Projekt domu jednorodzinnego o minimalistycznej bryle urozmaica wysunięty garaż tworzący jednocześnie funkcjonalny podcień osłaniający wejście frontowe.

Atrakcyjna strefa wypoczynkowa na świeżym powietrzu

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się strefa wypoczynkowa. Przestronny taras powiększa przestrzeń wypoczynkową domu i zachęca do rodzinnego relaksu na świeżym powietrzu. Posiada on wyjście zarówno z salonu jak i z sypialni głównej właścicieli. Cała ta przestrzeń została zadaszona nowoczesną pergolą, którą wkomponowano w elementy konstrukcyjne budynku. Szczególnie efektownym elementem aranżacji są zastosowane w projekcie szerokie drzwi tarasowe z przesuwnym systemem otwierania, które płynnie łączą wnętrze domu z jego otoczeniem.

Przestronna i funkcjonalna strefa dzienna

Strefa dzienna jest trzyfunkcyjna i składa się na nią salon, jadalnia oraz kuchnia. W salonie przewidziano miejsce na dużą, narożną sofę przed kinem domowym i kominkiem. W pobliżu znajduje się wygodna jadalnia z dużym oknem, która łączy się z funkcjonalną kuchnią. Duża kuchnia oferuje idealne warunki do pracy. W jej programie funkcjonalnym przewidziano nowoczesną wyspę z dodatkowym miejscem do przygotowywania i spożywania posiłków, a także podręczną spiżarnię.

Wygodna strefa nocna

W strefie nocnej znajduje się apartament właścicieli z prywatną garderobą, łazienką oraz wyjściem na taras. Dla pozostałych domowników przygotowano dwie mniejsze sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz oddzielna toaletę. Układ funkcjonalny uzupełnia praktyczna pralni oraz garderoba. Przez obszerny wiatrołap, który pomieści pojemną szafą, mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do dwustanowiskowego garażu oraz kotłowni z niezależnym wyjściem na zewnątrz.

Kliknij i zobacz projekt domu Cytrus 5
2021-02-19