przewiń do góry
Projekt domu Fistaszek 5
Projekt domu Fistaszek 5

Fistaszek 5 to niewielki projekt domu parterowego idealny dla 4-osobowej rodziny. Pomimo niewielkiej powierzchni, bo zaledwie 108 m2, zapewni wygodę i komfort użytkowania wszystkim mieszkańcom. Projekt cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem oraz idealnie dopracowany układ funkcjonalny. Fistaszek 5 świetnie sprawdzi się na niewielkich oraz płytkich działkach. To idealna propozycja projektowa dla osób, które posiadają Warunkami Zabudowy mówiące o usytuowaniu budynku kalenicą równoległą do drogi.

Prosta bryła – niższe koszty budowy

Prosta bryła to jedna z wielu zalet projektu Fistaszek 5. Projekt oparty został na rzucie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem. Nie posiada żadnych udziwnień, lukarn i wykuszy. Nieskomplikowana konstrukcja gwarantuje niższe koszty budowy oraz szybszą realizację inwestycji. Biała elewacja budynku ocieplona została drewnianą szalówką oraz stolarką okienną w kolorze naturalnego drewna. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący w szarym kolorze. Takie wykończenie elewacji sprawia, że dom prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Klarowny układ funkcjonalny

Program użytkowy domu został wyraźnie podzielony na dwie oddzielne strefy. Strefa dzienna dzięki dużym przeszkleniom jest niezwykle przestronna i idealnie doświetlona. Składają się na nią otwarta kuchnia z praktyczną spiżarnią, którą doceni niejedna Pani domu, wygodna jadalnia oraz duży salon. Jadalnia dzięki dużym przeszkleniom zapewni domownikom przepiękne widoki podczas spożywania posiłków. W salonie pojawił się kominek, który umili długie jesienne wieczory. Strefa nocna ulokowana została po przeciwległej stronie domu. Tworzą ja trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Układ funkcjonalny domu dopełnia wygodny wiatrołap z dwiema szafami, WC oraz duża kotłownia z niezależnym wyjściem na zewnątrz.

Kliknij i zobacz projekt domu Fistaszek 5

2021-03-22