BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Fistaszek 5

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
2 900 zł
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny od 07-10-2019
Agnieszka Gryniewska - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
Agnieszka Gryniewska

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
276
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Fistaszek 5 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Fistaszek 5 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 108.52 m²
 • powierzchnia zabudowy 141.68 m²
 • powierzchnia dachu 199.80 m²
 • kubatura 695.31 m³
 • wysokość 6.23 m
 • min. gabaryty działki 25.97 × 17.97 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Classic Ruukki, kąt nachylenia 25°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK lub żelbetowe wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy SOLBET 24 cm + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Fistaszek 5.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Fistaszek 5.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Fistaszek 5 wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Fistaszek 5

Projekt domu Fistaszek 5 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają średniej szerokości działkę. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja sprawiają, że dom jest łatwy i szybki w budowie, a do tego tani w późniejszej eksploatacji. Dwuspadowy dach, z kalenicą równoległą do drogi, spełnia wymogi określane w planach zagospodarowania przestrzennego. Niezwykle elegancka elewacja z elementami drewna nie pozwala przejść obojętnie obok tego domu. Zwolennicy otwartych przestrzeni z pewnością docenią kuchnię, która jest otwarta na część wypoczynkową domu. Praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w projekcie Fistaszek 5 jest spiżarnia przylegająca do kuchni. Jest ona idealnie zaprojektowana tak, aby wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria kuchenne znalazły się w zasięgu ręki. Pomiędzy otwartą kuchnią, a salonem zostało wygospodarowane miejsce na wstawienie stołu dla 6 osób, dzięki temu nie tylko rodzina, ale również znajomi mogą się cieszyć wspólnymi posiłkami. Kolejnym przyjemnym udogodnieniem zastosowanym w projekcie jest kominek usytuowany w salonie, który w chłodniejsze wieczory rozgrzeje domowników i stworzy miłą atmosferę. Dużą zaletą domu są trzy przestronne i niezwykle ustawne sypialnie. Aż dwie z nich mają bezpośrednie wyjście na piękny drewniany taras. Autor projektu wygospodarował również miejsce na praktyczne zaplecze gospodarcze, w którym zmieści się zarówno pralka jak i suszarka. Fistaszek 5 jest projektem domu energooszczędego, jest polecany wszystkim tym którzy zwracają uwagę na koszty eksploatacji domu oraz tych którzy dbają o swój komfort i wygodę, należy do popularnej kategorii projektów małych i tanich w budowie.

Inne wersje

 • Fistaszek 7 95 m2
 • Fistaszek 6 104 m2
 • Fistaszek 2 81 m2
 • Fistaszek 3 90 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu