przewiń do góry
Projekt domu Jagodowy 2 dr-T
Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Jagodowy 2 dr-T to druga wersja projektu z tej serii. Tym razem układ funkcjonalny rozłożony został na dwóch kondygnacjach, w projekcie rezygnowano bowiem z piwnicy. Układ funkcjonalny wzbogacony został jednak o garaż, co z całą pewnością stanowi dużą zaletę projektu. Projekt Jagodowy 2 dr-T należy do projektów domów drewnianych. Podobnie jak pierwsza wersja, zaprojektowany został w technologii szkieletu drewnianego.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Prosta bryła budynku oparta na rzucie prostokąta przykryta została dwuspadowym dachem i wzbogacona nowoczesnymi lukarnami. Jasna elewacja w połączeniu z szarym dachem prezentuje się niezwykle elegancko. Nutę nowoczesności wprowadza blacha na rąbek stojący, która pojawiła się na dachu. Wykorzystanie białej stolarki okiennej, szprosów oraz ozdobnych gzymsów nad oknami nadaje wyjątkowego klimatu, który zachwyci niejedną osobę.

Weranda, miejsce wypoczynku

Z całą pewnością ogromną zaletą projektu są dwie duże werandy ulokowane po przeciwległych stronach domu. Werandy nabrały wyjątkowego klimatu dzięki kolumnom, na których wsparto zadaszenie. Zadaszenie werandy umożliwia mieszkańcom przebywanie na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Weranda zaprojektowana od strony ogrodu będzie wspaniałym letnim salonem, który docenią wszyscy mieszkańcy.

Dobrze przemyślany układ funkcjonalny

Program użytkowy domu został podzielony pomiędzy dwie kondygnacje. Część dzienna to otwarta przestrzeń, którą tworzą otwarta kuchnia z barkiem, jadalnia oraz duży salon z kominkiem. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, który idealnie sprawdzi się jako miejsce do pracy i nauki, przestronna łazienka oraz funkcjonalna garderoba. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę, co z całą pewnością doceni pani domu.

Kliknij i zobacz projekt domu Jagodowy 2 dr-T

2021-03-29