przewiń do góry
Projekt domu Koliber 6
Projekt domu Koliber 6

Najnowszy projekt domu KOLIBER 6 to najbardziej minimalistyczny projekt z całej kolekcji. Wygląd zewnętrzny projektu nawiązuje do stylu nowoczesnej stodoły, dzięki czemu idealnie wpisze się zarówno w miejski klimat, jak również wiejskie krajobrazy. Prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem, brak okapów, wykuszy generuje niższe koszty budowy oraz krótszy czas realizacji inwestycji. Projekt domu Koliber 6 powiększył kolekcję projektów domów z użytkowym poddaszem.

Oryginalna elewacja

Wygląd zewnętrzny projektu jest na tyle nietypowy, że z całą pewnością zadowoli wszystkich, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań. Elewacja projektu jest niezwykle oryginalna. Zaprojektowana została z płyt kamiennych w kolorze antracytu. Jej surowość została przełamana drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący, która dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter domu. Kolor pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej i drzwiowej dobrany został do koloru elewacji.

Projekt domu na wąską działkę

Koliber 6 należy do projektów domu na wąską działkę. Pomimo niewielkiej szerokości, bo zaledwie 6,65 m jest niezwykle funkcjonalny i przestronny. Część dzienna domu ulokowana została od strony ogrodu. Tworzą ją salon z dużymi przeszkleniami, otwarta kuchnia oraz część jadalniana. Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka, duża kotłownia oraz wiatrołap z miejscem na pojemną szafę. Część nocna to poddasze. Ulokowano tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Od strony elewacji ogrodowej pojawił się duży taras okalający dom z dwóch stron. Prowadzą na niego trzy niezależne wyjścia.

Kliknij i zobacz projekt domu Koliber 6
2021-02-25