przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Koliber 6

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
155
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Koliber 6 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Koliber 6 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Koliber 6 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 115.79 m²
 • powierzchnia zabudowy 89.84 m²
 • powierzchnia dachu 114.13 m²
 • kubatura 521.33 m³
 • wysokość 7.82 m
 • min. gabaryty działki 13.65 × 22.45 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Koliber 6.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Koliber 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Koliber 6 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Koliber 6

Projekt domu KOLIBER 6 to najbardziej minimalistyczny ze wszystkich Kolibrów, ale wciąż oryginalny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły, idealny dla 4-osobowej rodziny. Projekt należy do kategorii domów średniej wielkości, a jego powierzchnia użytkowa wynosi około 115 m². Stylistyka projektu idealnie pasuje do miejskiego otoczenia, ale jej walory estetyczne uwydatnią również wiejskie krajobrazy. Nieskomplikowana bryła oraz dwuspadowy dach gwarantują niższe koszty realizacji projektu.

Stylowa elewacja
Zewnętrzna aranżacja naszego KOLIBRA 6 jest bardzo interesująca i z pewnością zadowoli osoby poszukujące oryginalnych rozwiązań. Tworzy ją elewacja częściowo pokryta płytkami z kamienia w kolorze antracytu, a surowość przełamują drewniane panele w ciepłym odcieniu. Projekt pięknie prezentuje się zarówno w wersji z jasnym tynkiem, jak i grafitowym. Do wnętrza domu wchodzimy przez niewielką, ale praktyczną werandę. Z tyłu znajduje się rozległy taras, na który można dostać się przez wejście z salonu oraz z kuchni. Podczas letnich dni może on być świetną alternatywą dla jadalni.

Przestrzenna strefa dzienna
Wchodząc do naszego KOLIBRA 6 znajdziemy się w praktycznym przedsionku z miejscem na wygodną szafę. Następnie, przejdziemy do długiego holu prowadzącego do rozległego salonu, wzbogaconego o liczne przeszklenia w postaci wysokich okien, zacierających granicę pomiędzy wnętrzem, a ogrodem. W strefie dziennej znalazło się też miejsce na stół jadalniany zachęcający do wspólnych posiłków oraz kominek, który ogrzeje zmarzniętych domowników podczas zimowych wieczorów. Kuchnia została połączona z salonem na zasadzie otwartej kompozycji, ale częściowo oddzielonej wysokim barkiem kuchennym. Na parterze zlokalizowana jest również komfortowa łazienka z przestrzenią na wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

Strefa nocna na poddaszu
Wygodne schody prowadzą na użytkowe poddasze, na którym znajdziemy trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Krańcowe pokoje sypialne mają dostęp do balkonów, a najmniejsza z sypialni została wyposażona o atrakcyjne okna dachowe napełniające cały pokój blaskiem słońca za dnia i umożliwiające podziwianie rozgwieżdżonego nieba w nocy.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie KOLIBER 6 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. Firma w swojej ofercie posiada duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4-tą, najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 5 109 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 2 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 4 113 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Koliber 3 115 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Weranda 3 111 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Wanilia 111 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Denar 160 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń