przewiń do góry
Projekt domu Szyper 11
Projekt domu Szyper 11

Szyper 11 to uroczy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Już na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga ciekawa bryła budynku. W odróżnieniu od większości budynków projekt Szyper 11 został zaprojektowany na rzucie w kształcie litery L. To projekt, który idealnie wpisze się zarówno na działkę z wejściem od północy, jak również od południa.

Uroczy styl prowansalski

Projekt utrzymamy został w jasnych i ciepłych kolorach. Cała forma architektoniczna projektu jest wyjątkowo oryginalna i nawiązuje do stylu prowansalskiego. Prosta bryła budynku urozmaicona została poprzez zróżnicowanie poszczególnych wysokości połaci dachowej. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w ceglastym kolorze. Białą elewację zdobi drewniana szalówka oraz piękne, drewniane okiennice. W oknach pojawiły się szprosy, które dodatkowo nadają niesamowitego klimatu.

Przejrzysty układ funkcjonalny

Program użytkowy został rozplanowany na powierzchni 103 m2. W domu znalazło się wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina. Część dzienną tworzy przestronny salon z kominek, jadalnia z dużymi przeszkleniami na ogród oraz przestronna kuchnia. Układ funkcjonalny parteru dopełniają dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Autor projektu wygospodarował również przestrzeń na poddaszu. Oprócz strychu, który z całą pewnością doceni pani domu, pojawił się tu dodatkowy pokój oraz niewielkie WC.

Kliknij i zobacz projekt domu Szyper 11
2021-05-26