przewiń do góry
Wizualizacja projektu Pryma 2
Wizualizacja projektu Pryma 2

Tradycyjny styl skomponowany z nowoczesnymi detalami to wizytówka naszego nowego projektu domu PRYMA 2. Jest on świetnym rozwiązaniem dla 3-4-osobowej rodziny. Właściciele stosunkowo wąskich działek będą zachwyceni tą propozycją. Program funkcjonalny gotowego projektu domu PRYMA 2 obejmuje zarówno parter, jak i poddasze. Z zewnątrz budynek jest bardzo przyjemny w odbiorze. Tynkowa elewacja została wzbogacona drewnianymi panelami oraz płytkami w piaskowym odcieniu. Z tyłu domu usytuowano taras. Przedłużeniem strefy wypoczynkowej na tarasie jest boczna pergola. Powierzchnia tarasu została pokryta posadzką w naturalnym odcieniu.

Po wejściu do budynku znajdziemy się we wnętrzu funkcjonalnego przedsionka, a następnie długi hol zaprowadzi nas do przestrzennego, dobrze doświetlonego salonu. W salonie jest miejsce na duży aneks wypoczynkowy i kominek. W tym projekcie, kuchnia jest oddzielona od salonu co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Poddasze pełni funkcję strefy nocnej. Takie zagospodarowanie przestrzeni zapewnia większy komfort i ciszę domownikom szukającym chwili wytchnienia w trakcie dnia. Największa ze wszystkich trzech sypialni posiada wydzieloną garderobę. Na poddaszu zlokalizowana jest również wygodna łazienka z miejscem na wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Odpowiednią ilość naturalnego światła zapewniają okna dachowe.

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij TU i zobacz projekt domu PRYMA 2