przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł 3 850 zł
miniaturka

Projekt domu Pryma 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 850 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
119
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Pryma 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Pryma 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Pryma 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 116.62 m²
 • powierzchnia zabudowy 90.55 m²
 • powierzchnia dachu 151.00 m²
 • kubatura 538.04 m³
 • wysokość 7.60 m
 • min. gabaryty działki 15.25 × 21.49 m
 • EP 67.79 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Pryma 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Pryma 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Pryma 2

PRYMA 2 to projekt domu jednorodzinnego, który łączy cechy nowoczesnej architektury z tradycyjną stylistyką. Jest idealną propozycją dla 3-4-osobowej rodziny i z pewnością zainteresuje osoby, które poszukują projekty domów na wąską działkę. Koncepcja uwzględnia zagospodarowanie poddasza, w związku z tym nawet na niewielkiej działce możesz stworzyć komfortową i przestronną przestrzeń do życia.

Przytulna ostoja spokoju
Z zewnątrz PRYMA 2 zachwyca od pierwszego wejrzenia. Elewacja poddasza została urozmaicona drewnianymi panelami w ciepłym odcieniu, co potęguje wrażenie przytulności. Minimalizm przełamują piaskowe płytki ozdabiające okna i drewniana stolarka okienno-drzwiowa, pasująca stylistycznie do wykończenia zewnętrznego. Z tyłu domu znajduje się nieduży taras, usytuowany częściowo w podcieniu, natomiast przy bocznej ścianie zlokalizowano drewnianą pergolę, wyznaczającą dodatkową przestrzeń wypoczynkową na świeżym powietrzu. Aranżację dopełnia jasnoszary dach i stylowe, jasnobeżowe płytki pokrywające powierzchnię tarasu i ganku.

Praktyczne wnętrze
Przestrzeń użytkowa domu została zaaranżowana w przemyślany sposób, gwarantujący pełen komfort użytkowania. W pobliżu frontowego wejścia znajdują się pomieszczenia gospodarcze i łazienka. Długi hol prowadzi do strefy dziennej w postaci przestronnego salonu, który doświetlają sprytnie usytuowane okna. Dzięki ograniczeniu powierzchni pozostałych pomieszczeń na parterze, w salonie znajduje się dużo miejsca na strefę wypoczynkową z telewizorem, stół jadalniany przy oknie i kominek nadający niesamowitego klimatu długim, zimowym wieczorom. W salonie zlokalizowano wyjście na taras w formie wysokich okien. Projekt domu PRYMA 2 oferuje zamkniętą kuchnię z odpowiednią ilością przestrzeni na fantazje kulinarne domowników. Nasze gotowe projekty domów mogą być poddawane indywidualnej adaptacji. W związku z tym, zwolennicy otwartych kuchni mogą bez problemu wprowadzić niewielkie zmiany do projektu, w wyniku których przestrzeń kuchenna zostanie otworzona od strony salonu.

Użytkowe poddasze ma charakter strefy nocnej. Znajdują się w niej trzy sypialnie i łazienka. Największa z sypialni posiada własną garderobę. Wnętrza są dodatkowo doświetlone oknami dachowymi, będącymi ciekawym elementem funkcjonalnym i dekoracyjnym. Wyraźne oddzielenie strefy dziennej od nocnej zapewnia optymalny komfort użytkowania wszystkim mieszkańcom domu.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie PRYMA 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Pryma 117 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W2 101 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Sekwoja W2 115 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Lilia 105 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Ametyst 137 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń