Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Decyma 8

W odpowiedzi na liczne zapytania o wersję projektu Decyma z poddaszem i dwustanowiskowym garażem powstał projekt Decyma 8. Ten nowoczesny i wyjątkowo funkcjonalny projekt domu o powierzchni użytkowej 180 m2 zapewni komfort 4 – 5-osobowej rodzinie.

decyma_8_w2

Klasyczną białą elewację skontrastowano z ceglastym dachem. Elewację dodatkowo została urozmaicona czerwoną płytką elewacyjną oraz cegłą klinkierową wykorzystaną na kominach.

decyma_8_w3

Jednym z atutów projektu jest duży zadaszony taras. To świetne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszenie pozwala schronić się przed deszczem w pochmurne dni, jak również daje możliwość odpoczynku w cieniu. Tarasy to również idealne połączenie wnętrza domu z ogrodem. Taras powiększa strefę wypoczynkową domu, stanowiąc miejsce do wspólnych spotkań.

decyma_8_w4

Układ funkcjonalny podzielony został na trzy strefy użytkowe. Na parterze tradycyjnie znalazła się strefa dzienna. Tworzą ją przestronny salon z kominkiem, duża jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Autor projektu wygospodarował również miejsce na dodatkowy pokój, który idealni sprawdzi się jako miejsce do pracy w domu lub pokój dla gości.

image_rzut.php

Strefa nocna została podzielona pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze znalazła się sypialnia rodziców z własną garderobą oraz z zaprojektowaną tuż obok łazienką. Na poddaszu znalazły się trzy kolejne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka.

image_rzut.php 2

Niewątpliwym atutem projektu jest dwustanowiskowy garaż. W przypadku inwestorów, którzy budują domy pod miastem, z dala od połączeń komunikacji zbiorowej, posiadanie dwóch aut staje się bowiem koniecznością. Projekt posiada również dużą kotłownię z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, co w przypadku ogrzewania paliwem stałym ułatwia jego wnoszenie.

Planujesz budowę domu z serii Decyma, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którejś z Decym? Dołącz do grupy Budujemy Decymy, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Decyma 8 na stronie: Projekt domu Decyma 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »