Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Cytrus 4

Cytrus 4 to nowoczesny projekt domu parterowego z płaskim dachem. Prosta bryła wyróżnia się nie tylko nowoczesną formą architektoniczną, ale również wykończeniem zewnętrznym. Elewacja została wykończona drewnianą szalówką w dwóch kolorach: szarym oraz w odcieniu naturalnego drewna, które idealnie kontrastują z grafitową stolarką. Nowoczesny charakter podkreśla biały tynk, którym wykończono część stropodachu oraz zabudowę tarasu.

Elementem charakterystycznym i niewątpliwym atutem projektu jest duży taras, zadaszony drewnianą pergolą. Jest on dostępny nie tylko z salonu, ale również z łazienki oraz z głównej sypialni. Taras został zaprojektowany na poziomie gruntu umożliwia jego naturalne powiększenie o przylegający do domu ogród. Stwarza to duże możliwości aranżacji krajobrazu, który może stanowić integralną część domu.

Projekt Cyprys 4 wyróżnia nie tylko nowoczesna architektura, ale także praktyczne rozwiązania funkcjonalne. Wejście główne do budynku zostało zaprojektowane w podcieniu, który zapewnia praktyczną osłonę przed deszczem. Przestronny przedsionek z miejscem na szafę w zabudowie prowadzi do holu, który w naturalny sposób dzieli wnętrze na strefę dzienną i nocną. W przestronnej strefie dziennej zaprojektowano duże, przesuwne przeszklenia, płynnie łączące wnętrze z ogrodem oraz zapewniające dużą ilość naturalnego światła. W centralnym punkcie części dziennej mieści się jadalnia z dużym stołem dla całej rodziny, który rozdziela reprezentacyjny salon i kuchnię. Atutem kuchni jest wielofunkcyjna wyspa z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków. Program użytkowy kuchni uzupełnia przylegająca do niej spiżarnia.

W części nocnej domu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, rodzinną łazienkę, pralnię oraz garderobę. Główna sypialnia stanowi komfortowy apartament gospodarzy z łazienką oraz garderobą. Pokój ten zawiera duże, rogowe przeszklone drzwi przesuwne, które w całości otwierają pokój na otoczenie. Z holu dostępna jest także toaleta dla gości. Strefę gospodarczą w domu tworzy dwustanowiskowy garaż z wejściem przez przedsionek. Z garażu znajduje się przejście do kotłowni połączonej z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, z którego można bezpośrednio wyjść do ogrodu.

Szczegóły projektu domu Cytrus 4 znajdziesz na stronie – Projekt domu Cytrus 4

 

Wersja projektu z garażem jednostanowiskowym i dwuspadowym dachem

Projekt domu Cytrus 3

Posiadamy również dostępną wersję projektu o takim samy układzie funkcjonalnym, ale z dwuspadowym dachem. Cytrus 3 został zaprojektowany jako projekt domu parterowego w stylu nowoczesnej stodoły. W bryłę budynku został wkomponowany jednostanowiskowy garaż z dostępem do kotłowni dostosowanej pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i na paliwo stałe. Układ funkcjonalny domu pozostał niezmieniony. Przestrzeń dzienną tworzy salon za jadalnią oraz kuchnia.

W elementem charakterystycznym wnętrza są liczne przeszklenia oraz dostęp do tarasu zarówno z salonu jak i z sypialni oraz łazienki. Rozległy taras również został zadaszony drewnianą pergolą.

Szczegóły projektu domu Cytrus 3 znajdziesz na stronie – Projekt domu Cytrus 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »