przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 100 zł
miniaturka

Projekt domu Cytrus 3

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 450 zł 4 100 zł
Realizacja zamówienia w 2-3 dni robocze
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
101
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Cytrus 3 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 3 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 137.18 m²
 • powierzchnia garażu 21.95 m²
 • powierzchnia zabudowy 204.30 m²
 • powierzchnia dachu 247.10 m²
 • kubatura 461.95 m³
 • wysokość 6.41 m
 • min. gabaryty działki 21.94 × 28.64 m
 • EP 68.18 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 3.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 3 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 3

CYTRUS 3 jest projektem domu parterowego idealnego dla 3-4-osobowej rodziny. To świetna propozycja dla posiadaczy działek z wjazdem od północy i wschodu. Mimo surowej, minimalistycznej aranżacji zewnętrznej, dom jest bardzo przytulny i oferuje komfortowy program użytkowy, który uszczęśliwi inwestorów ceniących sobie komfort posiadania wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie. Podobnie jak jego poprzednicy z tej samej kolekcji (CYTRUS, CYTRUS 2), projekt został utrzymany w nowoczesnej stylistyce.

Wygoda przede wszystkim…
Projekt domu ma bardzo przejrzysty rozkład pomieszczeń, a strefa dzienna z salonem i kuchnią została wyraźnie oddzielona od strefy nocnej za pomocą przestronnego holu. W projekcie domu CYTRUS 3 znajdziemy przestrzenny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią usytuowaną od strony wjazdu. Takie rozwiązanie funkcjonalne preferuje wiele osób, ponieważ daje ono możliwość obserwowania frontowej części posesji. Kuchnię wyposażono w praktyczną, zamykaną spiżarnię. Tuż obok spiżarni znajduje się kominek. Architekt zaproponował także usytuowanie wyspy kuchennej, która subtelnie oddzieli salon od przestrzeni przeznaczonej na eksperymenty kulinarne. W salonie zaprojektowano wysokie okna stanowiące wyjście na taras. Oprócz roli praktycznej, pełnią one również funkcję estetyczną – dzięki nim krajobraz staje się częścią strefy dziennej a wnętrza zostają optymalnie doświetlone. Rozległy taras umili domownikom odpoczynek na świeżym powietrzu, a w porze letniej będzie świetnym miejscem na wspólne spożywanie posiłków.

Pozostałe pomieszczenia
W projekcie domu jednorodzinnego CYTRUS 3 uwzględniono 3 sypialnie. Każda z nich oferuje optymalną przestrzeń użytkową. Pokój sypialny gospodarzy został zaplanowany z wyjątkową dbałością o szczegóły, tak aby zapewnić jak największy komfort jego mieszkańcom. Wyposażono go w prywatną garderobę oraz łazienkę, a do tego bezpośrednie wyjście na taras! Użytkownicy największej z sypialni będą mieli swoją własną, funkcjonalną oazę spokoju. W porównaniu do projektu CYTRUS 2, w prezentowanym domu wygospodarowano większą przestrzeń na pomieszczenia gospodarcze oraz dwie ogólnodostępne łazienki. Obok największej z łazienek znajduje się praktyczna pralnia, a tuż obok - schowek z miejscem na pojemne szafy. Wszystkie niepotrzebne rzeczy, nieużywane ubrania i sprzęty sprzątające nie będą już nigdy więcej pochowane po kątach, ale znajdą swoje miejsce w praktycznym schowku. Dopełnieniem programu użytkowego jest jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia.

Projekt domu w minimalistycznym stylu
Jasny tynk i kontrastujące z nim drewniane panele elewacyjne kreują bardzo estetyczną kompozycję, a uzupełnia ją pokrycie dachu w postaci jasnoszarej blachy. Prosta bryła budynku, dwuspadowy dach bez okapów i minimalizm dekoracyjny tworzą nowoczesny dom, nawiązujący stylem do architektury skandynawskiej. Projekt będzie doskonale prezentować się zarówno w otoczeniu miejskim, jak i wiejskim.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie CYTRUS 3 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 5 146 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 4 153 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 0
Feniks 3 142 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń