BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Cytrus 4

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
3 400 zł
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - w przygotowaniu

Porozmawiaj z autorem projektu

577 007 517

577 007 517

wyślij pytanie
141
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Cytrus 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 4 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 152.94 m²
 • powierzchnia garażu 39.71 m²
 • powierzchnia zabudowy 246.76 m²
 • powierzchnia dachu 238.00 m²
 • kubatura 550.60 m³
 • wysokość 3.78 m
 • min. gabaryty działki 25.04 × 28.64 m

Technologia wykonania

dach: dach płaski (spadek około 2-3%)
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Cytrus 4.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 4.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 4 wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Kredyt
hipoteczny
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 4

Projekt domu Cytrus 4 należy do kategorii projektów domów parterowych.  To wygodny dom o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze. Cytrus 4 będzie idealny dla inwestorów poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Projekt Cytrus 4 pod względem powierzchni użytkowej możemy zaliczyć do projektów domów  średnich od 100 m² do 140 m² . Z taką powierzchnią użytkową oraz układem funkcjonalnym dom doskonale wpisze się w potrzeby 4-osobowej rodziny.

Wygląd zewnętrzny

Tradycyjny kształt nowoczesnej stodoły jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Dom został zaprojektowany na planie prostokąta z dwustanowiskowym garażem i płaskim dachem. Wzrok przykuwa prosta bryła budynku oraz płaski dach, który można dowolnie zaaranżować i podkreślić indywidualny charakter projektu.

Elewacja budynku wyróżnia się idealnym doborem kolorów biały tynk autor zestawił z kontrastującą szalówką w kolorze naturalnego drewna oraz urozmaicił szalówką w odcieniach szarości. Cytrus 4 zawiera starannie zaplanowany układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Niewątpliwie jest to poszukiwane wśród inwestorów rozwiązanie. Jego główną zaletą jest poczucie prywatności i spokoju nawet gdy pozostali domownicy spędzają aktywnie czas w strefie dziennej.

Z punku widzenia przyszłych domowników ważne jest aby pomieszczenia były odpowiednio doświetlone, dlatego autor projektu postawił ja duże wnętrza z licznymi przeszkleniami. Efektem tego zabiegu są bardzo przytulne, jasne wnętrza idealne do zaaranżowania dowolnymi barwami.  Czuje oko inwestora dostrzeże, że przestrzeń w projekcie Cytrus 4 została powiększona o zadaszony pergolą taras, który stwarza komfortowe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Układ pomieszczeń

Autem projektu jest przejrzysty układ pomieszczeń. Przestrzeń dzienna wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz płynnie łączy wnętrze domu z zewnętrznym. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze są naturalnie oświetlone i przyjemnie spędza się w nich czas.

Sercem całego domu jest jadalnia – miejsce skupiające wszystkich domowników na wspólnym jedzeniu posiłków oraz długich rozmowach. Została ona wyeksponowana na tle dużego okna. Kuchnia została wzbogacona o dużą spiżarnię na konfitury oraz inne przetwory, które przez cały rok będą zachwycać smakiem domowników i gości. W kuchni  zaplanowano również wyspę, która w praktyce stanowi miejsce do przygotowywania. W rzeczywistości będzie też idealnym miejscem do odrabiania lekcji, stanowiskiem do pracy czy miejscem do na pogaduchy z koleżankami.

 W części nocnej, oddzielonej funkcjonalnie od pomieszczeń dziennych, znajdują się trzy sypialnie, garderoba, rodzinna łazienka oraz pralnia. Sypialnia gospodarzy- rodziców została wyposażona jest w oddzielną garderobę i wygodną łazienkę. Takie rozwiązanie daje stwarza możliwość relaksu w wannie z ulubioną książką.

W projekcie Cytrus 4 nie zapomniano o wygodnym dwustanowiskowym garażu, do którego przechodzi się z przedsionka. Dzięki temu łatwiej zadbać o utrzymanie porządku pomiędzy strefą gospodarczą a użytkową.

Dodatkowe zalety projektu

Cytrus 4 wyróżnia się wykonaną z naturalnych materiałów, nowoczesną elewacją. Zaprojektowane w jego bryle pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim dostępem do ogrodu umożliwia wygodne przechowywanie kosiarki i innych urządzeń przeznaczonych do pracy na terenie posesji.

 

 

Inne wersje

 • Cytrus 136 m2
 • Cytrus 2 136 m2
 • Cytrus 3 137 m2

Projekty podobne

 • Malutki 2 90 m2
 • Jemioła 2 122 m2
 • Daglezja W 137 m2
 • Jarzębina W 110 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu