Nowości projektowe

Projekt domu CYTRUS 6- projekt z nietypowym rozmieszczeniem sypialni

Projekt domu CYTRUS 6  to  przykład domu parterowego z popularnej serii domów CYTRUS, wyróżniający się elewacją z drewnianymi detalami w słonecznym odcieniu. Koncepcja projektowa daje wiele możliwości adaptacyjnych. Prezentowany projekt można zaliczyć do domów z kategorii dużych. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 163,68 m², co sprawia, że jest on idealny dla 5-6-osobowej rodziny.

Szczegóły projektu domu CYTRUS 6

Projekt domu CYTRUS 6 charakteryzuje się nietypowym układem funkcjonalnym – największa z sypialni uwzględnionych w projekcie, przeznaczona dla rodziców, została usytuowana po drugiej stronie domu niż trzy pozostałe sypialnie, co zdecydowanie zapewnia spokój jej użytkownikom. Sypialnie dzieci pozwalają na swobodne wyrażanie swoich talentów, bez skrępowania i ograniczeń mogą spędzać czas wolny angażując się w najrozmaitsze zajęcia takie jak gra na gitarze elektrycznej, perkusji, czy też szlifowanie talentów wokalnych- nawet w porze nocnej, nie budząc i nie przeszkadzając rodzicom.

 

Szczegóły projektu domu CYTRUS 6

Zróżnicowana elewacja została częściowo pokryta drewnianymi elementami uatrakcyjniając tym samym wygląd budynku, natomiast wielospadowy dach pokryty zsostał stalową blachodachówką. Garaż umożliwiający zaparkowanie dwóch samochodów, wychodzi poza bryłę budynku tworząc podcień wejścia głównego, urozmaicając całą formę budynku. Do spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną zachęca obszerny taras ulokowany z tyłu domu.

 

Szczegóły projektu domu CYTRUS 6

Co oferuje projekt domu CYTRUS 6?
Cztery sypialnie, obszerny salon z otwartą kuchnią oraz sporych wymiarów taras, będący przedłużeniem strefy dziennej, to nie jedyne z zalet naszego CYTUSA. Miłośnikom gotowania na pewno przypadnie do gustu wygodna kuchnia, która posiada niezliczoną liczbę blatów umożliwiających przeprowadzanie kulinarnych eksperymentów, natomiast rozległy salon, z miejscem na dużą kanapę, kominkiem i strefą jadalną z pewnością zapewni komfort codziennego odpoczynku z bliskimi. W nocnej części funkcjonalnej domu, usytuowane zostały cztery sypialnie i dwie łazienki, a także pomieszczenia gospodarcze – pralnia, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż, z dużą przestrzenią na sprzęty takie jak rower, a nawet też kajak. Wylewany strop pozwala w późniejszym czasie na przekształcenie poddasza w przestrzeń użytkową.

 

Szczegóły projektu domu CYTRUS 6

Posiadamy kilka wersji projektów z serii CYTRUS. Jedną z nich jest CYTRUS 5, posiadający trzy sypialnie oddzielone od strefy dziennej oraz taras o pięknym, ażurowym zadaszeniu.

Szczegóły projektu domu CYTRUS 5 znajdziesz na stronie – Projekt domu CYTRUS  5

Warto także zwrócić uwagę na projekt CYTRUS 4, wyróżniający się nowoczesną bryłą o płaskim dachu i wydzieloną strefą nocną, podobnie jak w przypadku projektu CYTRUS 5.

Szczegóły projektu domu CYTRUS 4 znajdziesz na stronie – Projekt domu CYTRUS 4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »