Projekt domu Jadeit 2
Nowości projektowe

Odrobina luksusu – projekt domu JADEIT 2

Według chińskich wierzeń jadeit to kamień będący symbolem władzy, uznania i fortuny. Wszystkie te wartości bardzo wyraźnie odzwierciedla nasz projekt domu o nazwie JADEIT 2, który zachwyca swoją nowoczesnością i onieśmiela aurą luksusu. Prawdziwe atuty tego projektu skrywa jego wnętrze. Będzie on świetną propozycją dla osób szukających nietuzinkowych rozwiązań, a przede wszystkim – kochających duże przestrzenie.

Projekt domu Jadeit 2

Projekt domu Jadeit 2

Nowoczesne podejście do sztuki projektowania

Z zewnątrz dom wydaje się bardzo minimalistyczny. Surową formę przełamują efektowne dodatki w postaci drewnianych przepierzeń stanowiących doskonałą podporę dla roślin pnących. Elewacja z rdzawoczerwonej cegły oraz jednospadowy dach nadają industrialnego charakteru całej aranżacji zewnętrznej. Z drugiej strony budynku znajdziemy rozległy taras o konstrukcji zadaszenia wspartej na masywnych filarach, podkreślających nowoczesny styl projektu i potęgujących wrażenie luksusu.

Projekt domu Jadeit 2

Projekt domu Jadeit 2

Przestrzenny salon z kuchnią

Motywem przewodnim całej koncepcji projektowej jest przestrzeń. Po przekroczeniu progu domu znajdziemy się w przestronnym holu, który zaprowadzi nas do strefy dziennej w formie rozległego salonu z otwartą kuchnią. Imponujące rozmiary wnętrza pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej w postaci wygodnych kanap, foteli i stolika kawowego. Przytulną atmosferę podkreśli efektowny kominek rozciągający się na całą dostępną szerokość jednej ze ścian, a przyjemny trzask palonego drewna zrelaksuje wszystkich domowników w długie, zimowe wieczory. Dopełnieniem salonu będzie stół jadalniany, przy którym pomieszczą się wszyscy członkowie rodziny. Wrażenie przestrzeni potęgują olbrzymie przeszklenia z widokiem na ogród. Osoby zafascynowane sztuką kulinarną ucieszy wygodna wyspa kuchenna oraz miejsce na liczne blaty, ułatwiające zdobywanie nowych doświadczeń kulinarnych.

Projekt domu Jadeit 2Projekt domu Jadeit 2

Wytworna strefa nocna

Na szczególną uwagę zasługuje główna sypialnia wyposażona w ogromną, prywatną łazienkę, tworzącą z całym wnętrzem bardzo oryginalną całość. W łazience tej naszym oczom ukażą się wysokie okna wychodzące na ogród. Taki odważny zabieg architektoniczny oraz propozycja usytuowania wanny w centrum pomieszczenia, z pewnością umilą wspólne chwile gospodarzom. Trzy pozostałe sypialnie również cechuje duża przestrzeń. Program funkcjonalny domu obejmuje także drugą łazienkę, kotłownię z miejscem na pralkę oraz rozległy hol.

Projekt domu JADEIT 2

Szczegóły projektu domu JADEIT 2 znajdziesz na stronie: Projekt domu JADEIT 2

 

Jeśli podoba Ci się projekt JADEIT 2, ale szukasz czegoś skromniejszego, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów projektu JADEIT, który cechuje podobna stylistyka, ale mniejsza powierzchnia użytkowa.

Projekt domu Jadeit

Projekt domu JADEIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »