przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
5 350 zł 5 050 zł
miniaturka

Projekt domu Jadeit 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
5 350 zł 5 050 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
185
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Jadeit 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jadeit 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 191.97 m²
 • powierzchnia zabudowy 250.33 m²
 • powierzchnia dachu 233.00 m²
 • kubatura 951.93 m³
 • wysokość 4.80 m
 • min. gabaryty działki 26.24 × 30.98 m

Technologia wykonania

dach: dach płaski (spadek około 2-3%)
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 3-warstwowe - bloczki z betonu komórkowego
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Jadeit 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Jadeit 2 wynosi 800 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Jadeit 2

JADEIT 2 to projekt domu będący idealną propozycją dla osób kochających duże przestrzenie - jego powierzchnia użytkowa wynosi 192 mkw. Już na pierwszy rzut oka JADEIT 2, mimo swojej minimalistycznej formy, budzi zachwyt i wrażenie luksusu. Z pewnością ucieszy 4-5-osobową rodzinę.

Projekt nowoczesnego domu
Prezentowany dom charakteryzuje się niezwykle oryginalną, nowoczesną stylistyką. Z pozoru surowa bryła budynku, została zaprojektowana z ogromną dbałością o detale. Autor projektu pomyślał o najbardziej wymagających klientach, poszukujących nowatorskich rozwiązań z dozą luksusu. Płaski dach, elewacja z czerwonej cegły i nieskomplikowana forma nadają całości nieco industrialnego charakteru. Piękno tkwi w szczegółach – styl całej aranżacji urozmaicają elementy ozdobne w postaci drewnianych przepierzeń, które mogą również pełnić funkcję podpór dla roślin pnących. Z kolei z tyłu domu kryje się piękny, rozbudowany taras z zadaszeniem wspartym na filarach z betonu architektonicznego.

Ogrom przestrzeni
Największym atutem prezentowanego projektu domu, oprócz nowoczesnej stylistyki, jest ogromna ilość wolnej przestrzeni. Wszystkie pomieszczenia cechuje niesamowita przestronność. Na uwagę zasługuje rozległy salon z otwartą kuchnią wyposażoną w liczne blaty kuchenne. Łączna powierzchnia strefy dziennej wynosi 57 mkw. W takim wnętrzu nie zabraknie miejsca na wspólny odpoczynek wszystkich domowników, a umili go niezwykle efektowny, nowoczesny kominek. Imponujący metraż pozwoli na ustawienie wygodnych kanap ze stolikiem kawowym i dużego stołu jadalnianego, przy którym z pewnością zmieści się cała rodzina, znajomi, a nawet odlegli krewni. Dodatkowo, wnętrze optycznie powiększają ogromne – zajmujące prawie całą ścianę – przeszklenia, przez które można przejść na taras, będący przedłużeniem strefy dziennej. Również taras onieśmiela swoją powierzchnią i rozbudowaną formą. Masywne filary potęgują wrażenie przestronności i luksusu.

Pozostałe wnętrza
Na strefę nocną składają się 4 sypialnie. Każda z nich posiada miejsce zarówno na odpoczynek, jak i pracę. W przypadku 2-3-osobowych rodzin, dodatkowe sypialnie mogą służyć jako pokoje gościnne lub gabinety. Pokój sypialny gospodarzy zachwyca nie tylko przestrzenią, ale także prywatną, bardzo gustowną łazienką, będącą integralną częścią wnętrza. Znajdziemy w niej wysokie okna wychodzące na taras, co ukazuje nietuzinkowe podejście autora projektu do sztuki projektowania. Architekt zaproponował usytuowanie wanny w centrum pomieszczenia, umożliwiając w ten sposób podziwianie widoku na ogród podczas kąpieli. W projekcie domu znajdziemy również drugą łazienkę, kotłownię z pralnią oraz przestrzenny hol z miejscem na pojemne szafy. JADEIT 2 jest idealny dla odważnych ludzi, twardo stąpających po ziemi, którzy każdego dnia dążą do spełnienia swoich marzeń.

 

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Jadeit 154 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja W 137 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 4 153 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Jarzębina W 110 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Alibi 128 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń