Projekt domu Pryma
Nowości projektowe

Ponadczasowe rozwiązania w projekcie domu PRYMA 2

Nasz nowy projekt domu o nazwie PRYMA 2 jest mieszanką nowoczesnego stylu i tradycyjnych rozwiązań. Z pewnością usatysfakcjonuje 3-4-osobową rodzinę oraz właścicieli wąskich działek. Program funkcjonalny obejmuje zagospodarowanie poddasza, więc nasza PRYMA 2 jest kompaktową, a jednocześnie bardzo praktyczną propozycją na nieduże działki.

Projekt domu Pryma 2

Szczegóły projektu domu PRYMA 2

Aranżacja zewnętrzna domu PRYMA 2 zachęca do odwiedzenia jego wnętrza, generując bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Drewniane panele w ciepłym odcieniu brązu oraz piaskowe płytki elewacyjne tworzą aurę przytulności. Stolarka okienno-drzwiowa z drewna dopełnia nieco rustykalną stylistykę elewacji. Taras został zlokalizowany z tyłu budynku, a jego uzupełnieniem jest pergola z drugiej strony domu. Jasnoszara blachodachówka i beżowa posadzka na zewnątrz są wisienką na torcie. Warto wspomnieć, że projekty domów o nieskomplikowanych konstrukcjach, z dwuspadowym dachem, gwarantują oszczędności na etapie realizacji inwestycji. Do takich właśnie projektów zalicza się prezentowany dom.

Projekt domu Pryma 2

Szczegóły projektu domu PRYMA 2

Nasi architekci w bardzo przemyślany sposób stworzyli całą koncepcję, mając na celu zapewnienie jak największego komfortu użytkownikom projektowanej przestrzeni. Po przekroczeniu progu domu znajdziemy się w przedsionku prowadzącym do holu, na końcu którego zobaczymy pięknie doświetlony salon. Umyślne ograniczenie powierzchni poszczególnych pomieszczeń parteru pozwoliło zaoszczędzić więcej przestrzeni na strefę dzienną w postaci rozległego salonu, którego przedłużeniem jest taras. W strefie wypoczynkowej bez problemu znajdzie się miejsce na stół jadalniany przy oknie, wygodną kanapę i kominek umilający zimowe wieczory. Kuchnia została zaprojektowana tuż obok salonu, jako oddzielne wnętrze, oferujące odpowiednią przestrzeń na kulinarne eksperymenty. Osoby preferujące otwarte kuchnie nie będą zawiedzione, ponieważ projekt daje ogromne możliwości adaptacyjne. Wprowadzając kilka zmian w projekcie technicznym można bez problemu stworzyć otwarte połączenie kuchni we wnęce z przestrzennym salonem.

Projekt domu Pryma 2

Szczegóły projektu domu PRYMA 2

Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Największy z pokoi sypialnych został dodatkowo wyposażony w garderobę. Optymalny dopływ światła słonecznego zapewnią odpowiednio usytuowane okna dachowe. Aranżacja strefy nocnej na piętrze jest bardzo praktycznym rozwiązaniem gwarantującym spokojny odpoczynek, z dala od zgiełku strefy dziennej.

RZUT DOMU PRYMA 2

Szczegóły projektu domu PRYMA 2

 

Szczegóły projektu domu PRYMA 2 znajdziesz na stronie: Projekt domu PRYMA 2 .

 

Pionierskim projektem z tej kolekcji jest dom PRYMA, który ma zbliżony program funkcjonalny do projektu PRYMA 2, jednak w przeciwieństwie do niego wejście do kuchni znajduje się od strony holu, a na piętrze usytuowano dodatkowe pomieszczenie, którym jest pralnia. Również ganek ma nieco inną formę w pierwszej propozycji.

Szczegóły projektu domu PRYMA znajdziesz na stronie: Projekt domu PRYMA .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »