Jak wybrać projekt domu?,  Porady architektów

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych to największa i systematycznie poszerzana kategoria projektów. W kategorii tej odnaleźć można projekty zróżnicowane pod wieloma względami. Projekty różnią się zarówno powierzchnią użytkową, bryłą budynku oraz stylem wykończenia elewacji. Posiadają jednak cechę wspólną jaką jest ich przeznaczenie, a mianowicie są budynkami mieszkalnymi.

Projekt domu Weranda 4

Do projektów domów jednorodzinnych należą projekty domów parterowych, piętrowych oraz z użytkowym poddaszem. Najmniejsze domy idealnie zaspokajają potrzeby 2-osobowej rodziny, większe zapewnią komfort użytkowania rodzinom wielodzietnym oraz dwupokoleniowym. Układ funkcjonalny każdego projektu został dopracowany w najmniejszym szczególe, dając gwarancję wygody i przestrzeni dla każdego z mieszkańców.

Projekt domu Jagodowy dr-S

Wśród prezentowanych na naszej stronie projektów domów odnaleźć można projekty o tradycyjnej bryle oraz takie, które reprezentują nowoczesne rozwiązania architektoniczne i obowiązujące trendy. Otwarta kuchnia, wyspa kuchenna, apartament gospodarzy z prywatną łazienką i garderobą, zadaszony taras to tylko niektóre rozwiązania doceniane przez współczesnych inwestorów..

Projekt domu Justa 2

Projekt domu powinien uwzględniać potrzeb każdego z członków rodziny. Nie może w nim zabraknąć praktycznych rozwiązań, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Projekty domów jednorodzinnych są odpowiedzią na potrzeby inwestorów, którzy marzą o ciszy i prywatności. Bliskość sąsiadów przy mieszkaniu w bloku lub zabudowie szeregowej jest zdecydowanie bardziej odczuwalna.

Projekt domu Awokado 3

Duży wybór projektów domów dostępny na naszej stronie domywstylu.pl jest efektem pracy zespołu doświadczonych architektów, którzy realizując swoją pasję z uwagą wsłuchują się w potrzeby naszych klientów. Każdy z inwestorów może mieć bowiem realny wpływ na wygląd i funkcjonalność swojego domu. Każdy projekt możemy dostosować do indywidualnych potrzeb oraz warunków panujących na działce.

Projekt domu Madera

Zmiany w projekcie można wprowadzić bezpośrednio w naszym biurze lub na etapie adaptacji projektu z architektem miejscowym. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Uwzględniamy je w naszych kolejnych projektach, dzięki czemu powstają nowe, urozmaicone wersje.

Projekt domu Ariel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »