przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 750 zł 4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Weranda 4

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 750 zł 4 450 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
641
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Weranda 4 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Weranda 4 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Weranda 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 116.03 m²
 • powierzchnia zabudowy 96.48 m²
 • powierzchnia dachu 141.01 m²
 • kubatura 587.13 m³
 • wysokość 8.13 m
 • min. gabaryty działki 20.97 × 17.25 m
 • EP 23.37 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Weranda 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Weranda 4 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Weranda 4

Weranda 4 to projekt domu z użytkowym poddaszem, który wyróżnia się nowoczesną aranżacją elewacji oraz oferuje funkcjonalny program użytkowy. Wejście główne usytuowano w podcieniu oraz zaakcentowano szarą płytką klinkierową, która stanowi ciekawy akcent na tle drewnianej elewacji. Cały budynek został bowiem wykończony deską elewacyjna w ciepłym miodowym kolorze, która idealnie współgra z drewnianą pergolą nad tarasem, tworząc naturalną dekorację budynku.

Naturalnie doświetlona strefa dzienna
Wewnętrzna przestrzeń domu została zaprojektowana, by wszystkim domownikom zapewnić komfort pracy i wypoczynku. Na parterze znajduje się pięknie doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna. Wygodny salon z nastrojowym kominkiem swobodnie łączy się z jadalnią, w której rodzinne posiłki uprzyjemnia widok na taras i ogród. W bezpośrednim sąsiedztwie jadalni zaprojektowano kuchnię, w której przewidziano wielofunkcyjny półwysep. W projekcie parteru uwzględniono również ogólnodostępną łazienkę z prysznicem oraz z przejściem do pomieszczenia gospodarczego, które idealnie sprawdzi się jako pralnia. Z wiatrołapu można przejść do strefy gospodarczej domu z kotłownią, która posiada dodatkowe zewnętrzne wejście znajdujące się pod zadaszoną wiatą. Układ funkcjonalny domu z salonem zaprojektowanym od frontu, kwalifikuje projekt do kategorii projekty domów z wjazdem od południa.

Funkcjonalna strefa nocna na poddaszu
Wygodne schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu. Zaprojektowano w niej dużą sypialnię dla rodziców z własną garderobą oraz trzy mniejsze pokoje dla dzieci. Każdy z pokoi posiada wysokie przeszklenia w postaci portfenetrów. W sypialniach nad tarasem zaprojektowano wysokie trójkątne przeszklenia, które stanowią nie tylko oryginalny detal architektoniczny, ale zapewniają również naturalne oświetlenie pomieszczeń. Program funkcjonalny poddasza uzupełnia ogólnodostępna łazienka z wanną, doświetlona naturalnym światłem. Jest to projekt, który ze względu na swoja powierzchnię użytkową zaliczamy do kategorii projekty domów od 100 m2 do 140 m2.

Strefa relaksu na świeżym powietrzu
Przesłonięty częściowo zadaszoną pergolą taras płynnie łączy się ze strefą dzienną domu, jest wspaniałym miejscem wspólnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W centralnym miejscu znajduje się zewnętrzny kominek, który umili czas w chłodniejsze wieczory. Rozległy taras wychodzi poza zarys budynku, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca do wypoczynku i stwarza możliwość wydzielenia różnych stref użytkowych. Taras przy kuchni może zostać zaaranżowany w formie letniej jadalni, zaś zadaszona część z kominkiem to idealne miejsce do relaksu po obiedzie.

Grupa budujących - Budujemy Werandy
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Werandy, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Weranda. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Weranda dr-S 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Weranda 3 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Weranda 2 111 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 0
Daktyl 133 m2
Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 1
Calineczka 3 139 m2
Pokoje 7| Łazienki 3| Garaż 1
Jeżyna 2 167 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Wanilia 111 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń