Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S
Realizacje

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S. Dom w stylu skandynawskim

Z wielką przyjemnością przedstawiamy zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S. Seria projektów Weranda jest dość nowa. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od inwestorów są pierwszą realizacją z tej serii. Weranda dr-S jako jedyny z całej serii został zaprojektowany w technologii drewnianej.

 

Popularność projektów drewnianych

Projekty domów drewnianych od wielu lat mają swoich miłośników i wciąż zdobywają nowych. Inwestorzy realizując marzenia o własnym domu, bardzo chętnie decydują się na budowę domu drewnianego. To właśnie w domu drewnianym panuje ten niepowtarzalny mikroklimat, niemożliwy do uzyskania w innych technologiach.

Decydując się na budowę domu w szkielecie trzeba jednak pamiętać, że technologia ta nie jest łatwa. Należy zadbać, aby drewno było odpowiednio suche. Powinno też być dobrej jakości, strugane czterostronnie oraz prawidłowo zaimpregnowane. Niezwykle ważne jest też właściwe ułożenie poszczególnych warstw izolacji.

Technologia domów w szkielecie drewnianych posiada wiele zalet. Czas budowy, w porównaniu z domami murowanymi, jest zdecydowanie krótszy.  Budowa domu drewnianego bez wątpienia może odbywać się także w okresie zimowym, co w przypadku budownictwa murowanego jest niemożliwe.

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

 

Projekt domu Weranda dr-S

Projekt z całą pewnością zachwyca nie tylko nowoczesną aranżacją zewnętrzną, ale również interesującymi detalami wykończenia. Budynek pomimo prostej bryły prezentuje się niezwykle okazale. Zastosowanie różnorodnych materiałów takich jak drewno, płytki imitujące kamień oraz blacha na rąbek stojący sprawia, że projekt nabiera bardzo oryginalnego charakteru.

Projekt zaspokoi potrzeby 4 – osobowej rodziny. Na powierzchni użytkowej 110 m2 zaplanowano wszystko, czego może potrzebować współczesna rodzina. W projekcie przewidziano trzy wygodne sypialnie, przestronną część dzienną oraz rozbudowaną strefę gospodarczą. Nowoczesnego charakteru nadają duże przeszklenia, antresola oraz zewnętrzny kominek ulokowany na tarasie, który z całą pewnością umili czas w jesienne wieczory. Projekt idealnie sprawdzi się na działkę z wjazdem od południa.

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

 

Przepiękna realizacja w nowoczesnym stylu

Właściciele postawili na nowoczesny wygląda domu. Na elewacji pojawiła się deska elewacyjna w ciemnym kolorze, która w połączeniu w połączeniu z ciemną stolarką okienną prezentuje się bardzo oryginalnie. Prosty, dwuspadowy dach został pokryty blachą na rąbek stojący w grafitowym kolorze.

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

Wnętrza utrzymano w skandynawskim stylu, w dużej mierze odwołujący się do natury. Przytulna aranżacja wnętrza z całą pewnością jest kontynuacją tego, co dzieje się na zewnątrz.

Wnętrza w stylu skandynawskim kochają dodatki. Najczęściej są to poduszki, narzuty, koce i pledy. Wszystkie dodatki utrzymane są w jasnych kolorach. Skandynawia to chłodny klimat, dlatego wnętrza w tym stylu zaopatrywane są w przytulne i ciepłe tkaniny.

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

W stylu skandynawskim duże znaczenie ma funkcjonalność. Każdy element wykończenia wnętrz powinien być nie tylko piękny, ale również praktyczny. Styl skandynawski to również wysoka jakość materiałów, które będą mogły służyć przez wiele lat, a nawet pokoleń.

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

Zdjęcia z realizacji projektu Weranda dr-S

Szczegóły projekty na stronie: Projekt domu Weranda dr-S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »